Josef de Souza: Sorumluluk almaya hazırım .

Corona virüsü vakalarıyla başı dertte olan Beşiktaş'ta dün yapılan testlerde yeni vakalara rastlanmadı. Medipol Başakşehir maçı öncesi stoperde oynaması gündemde olan Josef de Souza da yaptığı açıklamada üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Josef de Souza: Sorumluluk almaya hazırım .

Sekiz futbolcusu corona virüsüne yakalanan Beşiktaş'ta dün yapılan testlerde yeni bir pozitif vakaya rastlanmadı. Sabah'ın haberine göre; Bu durum krtik Medipol Başakşehir maçı öncesi teknik heyetin yüzünü bir nebze olsun güldürürken eksikler nedeniyle stoperde oynaması gündemde olan Josef de Souza, üzerine düşeni yapacağını söyledi.

Kariyerinde daha önce birkaç kez bu mevkide görev alan Brezilyalı, "Benden ne istenirse bölge fark etmeden elimden geleni yapmaya her zaman hazırım. Önemli olan takımın başarısı ve bize verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek. Takımın zor zamanında üzerime düşen ekstra sorumluluğu alma konusunda hiçbir çekincem olmaz" şeklinde konuştu.

SÜRE TALEBİ REDDEDİLDİ
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, 8 futbolcularının Koronavirüs'e yakalanması ve diğer takımlarda da vakaların artmasının ardından dile getirdiği "İzolasyon süresi 14'ten 10 güne düşürülsün" talebinin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından reddedildiği öğrenildi. Mevcut uygulamanın aynen devam edeceği ifade edildi.

.

17 Kasım 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz