İt ürür kervan yürür

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatına yönelik terör yandaşlarının sosyal medyadaki propaganda ve tepkilerine, "İt ürür, kervan yürür" atasözüyle cevap verdi.

İt ürür kervan yürür

Milletvekili Tayyar, sosyal medya hesaplarından Afrin'e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatını eleştirenlere atasözüyle cevap verdi. Milletvekili Tayyar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "PKK, FETÖ gibi terör örgütlerinin yanı sıra bunların devlette, üniversitelerde, belediyelerde, medyada, iş dünyasında, STK'larda yerleşik kripto uzantılarının yiğitlerimize, yiğitlere destek veren vatanseverlere yönelik saldırıları, 'it ürür kervan yürür' önemindedir" ifadelerini kullandı. Tayyar'ın paylaşımı, takipçilerinin de beğenisini aldı.

AFRİN'DE GİZLENEN ADİ SUÇLULAR DA YAKALANACAK

Tayyar, operasyon ile ilgili bir diğer yorumunda ise, "Afrin operasyonu bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Sadece terörden değil aranan birçok adi suçlu da Afrin'de gizleniyormuş. Anlaşılan operasyon bu suçluların adalete teslimi gibi bir hayra da vesile olacak" ifadelerine yer verdi.

29 Ocak 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz