İSTANBUL’A SEFER GÖREV EMRİ

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için Gaziantepli siyasetçiler seferber edildi.

İSTANBUL’A SEFER GÖREV EMRİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başta olmak üzere, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay İstanbul için görevlendirildi. Hız kesmeden çalışmalara başlayan Şahin ve Atay, Yıldırım için İstanbul’da adeta kamp kurdular.

23 Haziran İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’ın kazanması için yoğun mesai harcayan Şahin ve Atay, İstanbul’da sık sık Gaziantepliler ile bir araya gelerek destek istiyor. Hemşeri derneklerinin yanı sıra çeşitli Sivil Toplum Örgütleri’ne hemşerileri ile bir araya gelen Fatma Şahin ve Sermet Atay, Binali Yıldırım’ın projelerini halka anlatıyorlar.

Çalışmalar kapsamında İstanbul’da yoğun bir hafta sonu geçiren Fatma Şahin, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından, Belgrad ormanlarında piknikte buluşan Gazianteplilerle bir araya geldi. Pikniğe katılan Fatma Şahin ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Gazianteplilerle birlikte kebap yaptı. Programda Fatma Şahin ve davetlisi olarak pikniğe katılan Fuat Oktay, İstanbul'da yaşayan Gazianteplilerin yoğun ilgisini gördü.

BİNALİ YILDIRIM İÇİN DESTEK İSTEDİ

Gaziantep'ten kilometrelerce uzakta hemşehrileriyle buluşan Fatma Şahin, pikniğe katılanlarla birlikte sohbet edip eğlendi. Halay çekerek, oyunlara eşlik eden Fatma Şahin, hemşehrilerinden İstanbul'da mega projelerin hayata geçirilmesi için Binali Yıldırım'a destek istedi.

FATMA ŞAHİN’E BİNALİ YILDIRIM SÖZÜ

Gaziantepliler de, piknikte kendilerini yalnız bırakmayan Fatma Şahin'in üzülmesine imkan vermeyeceklerini vurgulayarak, İstanbul'da mega projelerin hayata geçirilmesi amacıyla seçimde Binali Yıldırım'a destek vereceklerine söz verdi.

BİNALİ YILDIRIM AÇIK FARKLA KAZANACAK

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da yaklaşan seçimler öncesinde İstanbul’da yoğun bir şekilde sahada çalışıyor. Vatandaşlarla bir araya gelerek dertlerini dinledikleri aktaran Milletvekili Atay, “Yaklaşan İstanbul seçimleri kapsamında bugüne Galata Köprüsünde vatandaşlarımızla kucaklaştık. Dertlerini dinledik, taleplerini aldık. 23 Haziran'dan sonra daha güzel günlerde buluşmak üzere sözleştik.  23 Haziran’da kazanan Cumhur İttifakı olacak. Sayın Binali Yıldırım Bey bu seçimi açık farkla kazanacak. İstanbul’da Genel Başkan yardımcılarımız Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter ve İstanbul Milletvekilimiz Bülent Karataş beyle birlikte, vatandaşlarımıza misafir olduk. ‘Gönlümüz bir, geleceğimiz bir’ diyerek dualarını aldık. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK

Atay, şunları söyledi: ''23 Haziran seçimlerinde tam sahadayız. İstanbul'da kamp kurduk. 3 bölgede birden çalışıyoruz. Binali beye destek istiyoruz. İstanbul’un her yerindeyiz. Samimi bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbullu kardeşlerimizle her zeminde buluşuyoruz. Hemşerilerimizle buluşuruz. Mesaimiz yok. İstanbul bekası ve ülkenin geleceği var. Binali bey kazanacak biz inanıyoruz, bunu sahada görüyoruz. Üstümüze düşeni yapıyoruz gece gündüz çalışıyoruz, evlere fabrikalara gidiyoruz. Hep beraber tek yürek çalışıyoruz. İstanbul’un geleceği huzuru kazansın, umut kazansın. Kardeşlik kazansın, düşmanca amelleri bertaraf ediyoruz. Binali bey en doğu isimdir. Hemşeri harekatını başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Tam saha İstanbul’dayız. MHP İstanbul’da her yerde. Stratejimiz belli tüm kadro burada. Düşmanlarımızın nefesini kestik, Türkiye düşmanları kazanamayacak. Zafer inananlarınındır. İstanbul'u kucaklıyoruz. İstanbul Türklüğün en büyük kentidir. Sandığa gitsinler geleceklerine sahip çıksınlar. İstanbul demek Türk milletinin gücü demek, İstanbul Dünya kenti. Biz buraya sahip çıkıyoruz. İstanbul'u çok seviyoruz. Cumhur ittifakı 23 Haziran'da kazanacak. ''

9 Haziran 2019 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz