İNANÇ TAM

Gazişehir Gaziantep’in genç yeteneği Oğulcan, takımın şampiyonluğu için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

İNANÇ TAM

 Oğulcan, Süper lige ilk iki arasından çıkmak adına mutlak galip gelmemiz gereken bir maç oynadık ve şükürler olsun galibiyetle sahadan ayrıldık. Aslında bu galibiyet bize üç puandan daha çok taraftarlarla takımın bütünleşmesi açısından oldukça faydalı oldu. Taraftarlarımızın maç boyunca bizlere inanılmaz destek vermelerinin yanı sıra maçın ardından tribünlerde şampiyonluk nakaratlarını söylemek bu işe sadece bizlerin değil taraftarlarımızın ve şehrin de inandığının kanıtıdır. Gazişehir Gaziantep layık olduğu süper lige sezon sonunda mutlaka çıkacaktır” şeklinde konuştu.

YİNE ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM

Transferin son gününde Çaykur Rizespor’dan kiralık olarak kadroya dahil olan 22 yaşındaki futbolcu, şampiyonluğa sonuna kadar inanıyor.

Geçen hafta elde edilen Boluspor galibiyetinden daha ziyade taraftarlarla bütünleşme adına anlamlı bir galibiyet elde ettiklerini aktaran Oğulcan Çağlayan, seriyi Giresun’da devam ettirmek istediklerini söyledi.

Gazişehir Gaziantep’e gelirken kendisini etkileyen en büyük nedenlerden birinin şampiyonluk hedefi olduğunu ifade eden Oğulcan Çağlayan, “Hedefi olan bir takımda oynamak hem bizim gelişimimiz hem de motivasyonumuz açısından çok iyidir. Burası için bana teklif geldiğinde hiç bir şeyi düşünmeden gelirim dedim. Daha önce Gaziantepspor’da da forma giydiğimden dolayı bu şehre aşina oldum. Sevdiğim bir şehir bu nedenle Gazişehir Gaziantep’e geldim. Başkanım ve yöneticiler takım hakkında bilgi verirken dahi büyük heyecan duydum ki bu heyecanım oynadıkça ve maç kazandıkça daha da artıyor. Şampiyonluk mücadelesi veren bir takımda yer almak bizler açısından da faydalıdır. Gazişehir Gaziantep’in şampiyonluğu için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Geçen sezon Rize’de yaşadığım şampiyonluğu burada tekrarlamak istiyorum” dedi.

ŞAMPİYONLUĞA YÜREKTEN İNANIYORUZ

Takımda inanılmaz bir aile ortamının olduğuna değinen genç yetenek, “Her şeyden önce bu birlikteliği sağlayan Adil Konukoğlu gibi son derece saygı değer bir başkanımız var. Bize bir başkandan çok daha aile babası gibi yaklaşıyor. Bizlere kendi öz evlatlarına verdiği değeri hissettiriyor. Daha da önemlisi Gaziantep şehrinin süper ligde olması adına inanılmaz inanç içinde ve bu inancı bizlere de aşılıyor. Maddi ve manevi bizlere destek veriyor o zaman konuşma sırası bizlere geliyor. Bizde sahada oynadığımız futbol ve elde ettiğimiz galibiyetlerin devamını getirerek Gazişehir Gaziantep’i süper lige taşımakla yükümlü olacağız. Ekip olarak bir inanç içindeyiz ve şampiyonluk senesinin bu sene olacağına yürekten inanıyoruz. Taraftarlarımızın maç boyunca bizlere inanılmaz destek vermelerinin yanı sıra maçın ardından tribünlerde şampiyonluk nakaratlarını söylemek bu işe sadece bizlerin değil taraftarlarımızın ve şehrin de inandığının kanıtıdır. Gazişehir Gaziantep layık olduğu süper lige sezon sonunda mutlaka çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

28 Kasım 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz