İMO Başkanı Çeliktürk'ten Bayram Mesajı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

İMO Başkanı Çeliktürk'ten Bayram Mesajı

İMO Şube Başkanı Çeliktürk, kardeşliğin ve millet olma bilincinin pekiştiği bayramların, bizi biz yapan en önemli günler olduğunu söyledi. Başkan Çeliktürk mesajında şöyle dedi:

"Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, milli ve manevi duyguların doruğa çıktığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının güçlendiği, kırgınlık ve dargınlıkların son bulduğu, barışın, kardeşliğin ve huzurun hakim olduğu müstesna günlerdir. Bayram günlerinin sevincini dost ve akrabaların yanında, engelli, yaşlı, muhtaç ve kimsesizlerle paylaşarak, bayram sevincinin tüm topluma yayılmasını sağlamalıyız. Bütün bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Dostluğu ve kardeşliği büyütmek için en büyük fırsat olan bayramın, tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini, dünyanın dört bir tarafında mazlumlara yönelik zulümlerin son bulmasını diliyorum."

8 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz