İLK KARNE HEYECANI

2018-2018 Eğitim ve Öğretime başlayan Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi’nde ilk karne heyecanı yaşandı.

İLK KARNE HEYECANI

Okul kurucusu Suat Albayram ilk geride kalan dönemde, başarı oranının kat kat arttığını söyleyerek, “Geride kalan bir dönemde iyi bir çalışma ortamı geçti. Üniversite hazırlık kamplarımız, etüt gibi programlarla iyi bir yarıyıl dönemi geçirdik” dedi.

Gaziantep’te eğitimde iddialı bir çıkış yakalayan Anadolu Zafer Özel Öğretim Kurumları, 2017-2018 eğitim öğretim yılına yeni bir sayfa ile başladığı Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi ile eğitimde fark yaratmaya devam ediyor. Yarıyıl tatilinin başlamasıyla okulun ilk öğrencileri ilk karne heyecanını da tattı. Oldukça heyecanlı olan öğrenciler, karne notları ile de ailelerini gururlandırdı.

İLK KARNE HEYECANI YAŞANDI

Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi bu dönem ilk karnelerini dağıttı. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı ile eğitime başlayan okul, geçtiğimiz yıllarda yakaladığı başarılarıyla adından sıkça söz ettirdi. Geride kalan dönemi değerlendiren Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi Kurucusu Suat Albayram, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarısının çok verimli ve başarılı geçtiğini söyledi. Albayram, “Puan durumlara bakmadan öğrenci almamıza rağmen, büyük bir başarı yakaladık. Geride kalan bir dönemde iyi bir çalışma ortamı geçti. Üniversite hazırlık kamplarımız, etüt gibi programlarla iyi bir yarıyıl dönemi geçirdik” diye konuştu.

BAŞARI DAHA DA ARTACAK

“Önümüzdeki dönemlerde öğrenci sayımız da başarımızın artmasından dolayı daha da artacak” diyen Albayram, “Öğrenciye katkılarımızın, öğrenci sayısına yansıyacağını, öğrencilerimizi daha da ileriye taşıyacağımızı görebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

VELİLER MUTLU

Öğrencilerinin ailelerinden olumlu geri dönüşümler aldıkları kaydeden Albayram şunları söyledi: “Velilerimizden de olumlu tepkiler aldık. Gelinen aşamada aileler çok mutlu. Öğrencilerimizin başarılı olmadığı derslerde öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla daha iyi yerlere getirdik. Matematikten anlamayan öğrencilerimiz, şu an matematikten net yapar hale geldi.”

22 Ocak 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz