Hocaoğlu’ndan, Özkeçeci ve AK Partili vekilleri hakkında şok iddialar

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu, AK Partili isimlere yönelik şok suçlamalarda bulundu.

Hocaoğlu’ndan, Özkeçeci ve AK Partili vekilleri hakkında şok iddialar

AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci’ye “Bir zamanlar hizmetkârı olduğunuz FETÖ enkazının altında kalmayın” diyen Hocaoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekillerinin üniversite diplomasını ve akademik unvanları dahi torpille aldıklarını savundu.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu, partisinin il binasında bir basın toplantısı düzenledi. Kent gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Hocaoğlu, AK Partili isimlere yönelik ağır ithamlarda bulundu.

İSTİFA ETMEYİ ŞEREF SAYACAK KADAR ONURLUYUM

Geçtiğimiz hafta AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci ile yaşadığı polemiğe değinen Hocaoğlu, “Sayın Özkeçeci ve AKP yöneticileri, beni başarısız olduğum için, istifaya çağırmanıza gerek yok; zaten başarısız olsam istifaya çağırmaz alkış tutarsınız. Ben il başkanı olduktan sonra Gaziantep’te AKP yöneticileri konuşmaya başladı. Sizi dile getirdik.  Ayrıca, ben başarısız olduğumda, başarısızım diyecek kadar açık yürekli, istifa etmeyi şeref sayacak kadar onurluyum” diye konuştu.

FETÖ ENKAZININ ALTINDA KALMAYIN

Özkeçeci’nin geçtiğimiz hafta Mehmet Tahmazoğlu’na yönelik yaptığı açıklamalar hakkında da konuşan Hocaoğlu, Özkeçeci’ye “FETÖ enkazının altında kalmayın” diyerek şöyle seslendi:  “Sayın Özkeçeci, Gel Gaziantep için el ele verip beraber çalışalım, haksızı değil haklıyı savunup doğruyu yapalım. Topu gözü kör, eli bağlı, ayağı topal yargıya atıp, susmayalım, dilsiz şeytan olmayalım. 8 Temmuz 2018 tarihinde, Çorlu’da 23 kişinin öldüğü hızlı tren olayında duruşma Nisan 2020’ye kaldı.  Yargılananlar ise gerçek suçlular değil, günah keçileri. Asıl suçluları koruyarak, bir zamanlar hizmetkarı olduğunuz FETÖ enkazının altında kalmayın.”

AK PARTİLİ VEKİLLERE TORPİL SUÇLAMASI

Hocaoğlu, AK Parti Gaziantep vekilleri hakkında torpil iddiasını ortaya attı. Nejat Koçer ve Derya Bakbak’ın torpille üniversitesi diploması ve akademik unvan kazandığını ifade eden Hocaoğlu, şöyle konuştu: “Buyurun Gaziantep sokaklarına çıkalım, AKP’ye oy vermiş seçmene soralım. Sizin AKP vekillerinin isimlerini sayabilecekler mi? Vekilleriniz üniversite diplomasını ve akademik unvanları dahi milletvekilliği ayrıcalığı ile yani torpille aldılar. Sayın Koçer, Sayın Bakbak milletvekili olduktan sonra eğitim aşkına geldiler. Vekilliği babadan oğula miras sandınız.”

17 Aralık 2019 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz