Hiç kimse işsiz kalmayacak

Koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok şirket faaliyetlerine ara verirken Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker, çalışanlarına bir mesaj yolladı.

Hiç kimse işsiz kalmayacak

Koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok şirket faaliyetlerine ara verirken Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker, çalışanlarına örnek olacak bir mesaj yolladı: “Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir.”

koronavirüs sebebiyle büyük şirketler üretimi durdursa da evden çalışmaya geçse de bir süre daha alınan önlemlerle birlikte krizin etkilerine dayanabilecek gibi gözüküyor. Bu kapsamsa Gaziantep’te faaliyet gösteren Volkan Group, her zaman işçilerinin yanında olacaklarının mesajını verdiler.

Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ve Hacı Seyit Çeker, imzasıyla çalışanlara gönderilen mesajda, şu ifadelere yer verildi: “Ocak ayından bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılan koranavirüs ile ilgili ülkemizde ciddi mücadeleler verilmekte. İçinde bulunduğumuz bu zor şartlarda tüm çalışanlarımızın şunu çok bilmesini isteriz. İşinizin teminatı Volkan Group’tur. Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir. Sizlerden beklentimiz ise devletimizin yaptığı açıklamalara evinizde, işyerinizde harfiyen uyarak, hijyen kurallarını sonuna kadar yapmanız olacaktır. Temennimiz bu süreci tüm dünyada minimum zarar ile atlatmaktır. Motivasyonunuzu asla düşürmeyin. Sağlık kurallarına uyum sağlayın. Sevdiklerinizi ve kendinizi koruyun.”

26 Mart 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz