Her şey yolunda

Gaziantep Basketbol Başkanı Deniz Köken, Bosna Hersek’te devam eden hazırlık çalışmalarının, oldukça verimli geçtiğini kaydetti.

Her şey yolunda

 Takım olarak iyi yolda olduklarını belirten Köken, “Ümit ediyorum ki lig başladığında adından söz ettiren bir ekip olarak taraftarımızın karşısına çıkacağız” dedi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından temsilcimiz Gaziantep Basketbol, Çanakkale’de başladığı yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabında Bosna Hersek’te çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezon öncesi iddialı bir kadro kuran kırmızı siyahlılar, yeni sezonda oldukça iddialı.

GAZİANTEP BASKETBOL İYİ YOLDA

Hazırlık çalışmalarını değerlendiren Gaziantep Basketbol Başkanı Deniz Köken, takım olarak iyi yolda olduklarını söyledi. Çanakkale’de başlayıp Bosna Hersek’te devam eden yeni sezon hazırlıklarının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Köken, ligin başlamasıyla taraftar desteğine ihtiyaç duyacaklarını vurguladı.

TEKNİK HEYETİMİZ CİDDİ ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR

Hazırlıklar kapsamında Bosna’da yapılan iki hazırlık maçından da galibiyetle ayrıldıklarını anımsatan Köken, “İyi, karakterli ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Bu özelliğimizi, takım olabilmek adına uyum sorununu da aşarak taçlandırmak istiyoruz. Bunun için teknik heyetimiz ciddi çalışmalar yürütüyor. Ümit ediyorum ki lig başladığında adından söz ettiren bir ekip olarak taraftarımızın karşısına çıkacağız” diye konuştu.

11 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz