Her şey güzel olacak!

Gazişehir GFK’nın geçtiğimiz hafta oynanan Altınordu maçında takımın tek golünü kaydeden Kubilay Aktaş, bunu tek başına başarmadığını, takım olarak inandıklarını ve kazandıklarını söyledi.

Her şey güzel olacak!

 Aktaş, “Hocamız farklı şeyler istiyor. İlk başlarda biraz zorlandık ama yavaş, yavaş alışmaya başladık. Sisteme alışmaya başladık, o yüzden güzel oluyor. Git, gide daha güzel olacak” dedi.

Kubilay Aktaş, Altınordu karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek; “Herkes o anda o golü atabilirdi belki, benlik bir durum yok… Hafta içinde çok iyi çalıştık, bunu maç sonunda da söyledim. Erdal hocanın da payı çok burada, ondan Allah razı olsun, bana çok yardımcı oluyor burada. Hafta içi sürekli çalışıyoruz, idmandan önce ve sonra. Bu maçta da denk geldi, gol oldu. Sonuç olarak maçı kazandık çok mutluyuz. Sadece ben değil, herkes sahada 90 dakika mücadele etti. Son dakikalarda herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Gol atmak bana nasip oldu, bu galibiyet hepimiz için iyi oldu. Hep birlikte mutluyuz.”

İŞARETİN ANLAMI BENDE ÖZEL

Golden sonra yaptığı hareketin neden yaptığına yönelik soruya da cevap veren Aktaş; “O işaretin anlamı bende özel, Allah’ım izin verirse goller atmaya devam edersem o işaretleri tekrar görürsünüz.”

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak ile birlikte yeni bir sisteme alışmaya çalıştıklarını belirten Kubilay Aktaş; “Şimdi buraya yeni bir sistem geldi. Hocamız farklı şeyler istiyor. İlk başlarda biraz zorlandık ama yavaş, yavaş alışmaya başladık. Sisteme alışmaya başladık, o yüzden güzel oluyor. Git, gide daha güzel olacak.”

BİRBİRİMİZİ MOTİVE EDİYORDUK

Aktaş, son dakikaya kadar birbirlerini motive ettiklerini belirterek, “Ligde sadece 2 golüm var. Geçen sene ve bu sene. Bu maçta sol ayağımla attım ama sol, sağ fark etmiyor o anda inanmak gerekiyor. Son dakikaya kadar inandık, burada herkes inandı, dakika 90’da bile herkes birbiriyle konuşuyordu olacak bu iş diye. Birbirimizi motive ediyorduk.”

İNŞALLAH SERİ DEVAM EDER

Hatay ve Altınordu galibiyetleriyle birlikte seriyi devam ettirmek istediklerini belirten Aktaş, Eskişehirspor deplasmanından 3 puanla dönmek istediklerini söyledi. Kubilay Aktaş; “Bir seriye başladık. İnşallah bu devam edecek. Bunun içinde çalışmalar başladı. İnşallah Eskişehir deplasmanından da 3 puanla döneriz” diye konuştu.

20 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz