Her daim hizmet

İhtiyaç sahibi ailelerin evlerine et girmesi için düzenli olarak iki ayda bir et yardımı yapan Şahinbey Belediyesi, bu yardımlarına devam ediyor. Son olarak 11 sosyal tesiste, 100 mahalleye hitap eden, 500 aileye 2 bin kilogram et yardımı yapıldı.

Her daim hizmet

Sosyal belediyeciliğin gereğini yapan Şahinbey Belediyesi, dar gelirli ailelere yardımlarını sürdürüyor. Son olarak 11 sosyal tesiste, 100 mahalleye hitap eden, 500 aileye 2 bin kilogram et yardımı yapıldı. Şahinbey Belediyesi Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen et dağıtımına Başkan Mehmet Tahmazoğlu da katıldı. Şahinbey Belediyesi’nin 2009 yılında başlattığı et yardımından bugüne kadar 29.090 aile faydalanırken,116.360 kg et dağıtıldı. 

2 AYDA BİR ET YARDIMI YAPIYORUZ

Şahinbey Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Yaşar Torun Gençlik Merkezi yapılan et yardım programına katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımıza 2 ayda bir değişik bölgelerde et yardımı gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar 29 bin 90 ailemize 116 bin 360 kilo et yardımında bulunduk. Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz et dağıtımı ile bu bölgede oturan ihtiyacı olan vatandaşlarımıza et ihtiyacını karşılıyoruz. Böylelikle ailelerimizin sofralarına kurban bayramından kurban bayramına değil yılın her döneminde et girmesini sağlıyoruz. Vatandaşlarınıza afiyet olsun" dedi.

24 Temmuz 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz