Hep daha ileri

AK Parti Gaziantep teşkilatı tam kadro Ankara’da olacak

Hep daha ileri

AK Parti Gaziantep İl Başkan vekili Fatih Fedaioğlu, cumartesi Ankara'da toplanacak AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne tam kadro katılacaklarını söyledi. Fedaioğlu, “Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha ileriye taşıyacak” dedi.

AK Parti Gaziantep İl Başkan vekili Fatih Fedaioğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Feray yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz ile birlikte basın toplantısı düzenledi. AK Parti il binasından düzenlenen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra partililer de katıldı.

DEMOKRASİ ŞÖLENİ OLACAK

Fedaioğlu, cumartesi günü Ankara'da toplanacak AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne tam kadro katılacaklarını söyledi. Fedaioğlu, şöyle konuştu: “16 Nisan Halk Oylaması sonrası milletimizin onayı, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, “Yuvam, sevdam, aşkım” dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, ,içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır.”

HEP DAHA İYİSİ

“16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır” diyen Fedaioğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.”

TAM KADRO KATILACAĞIZ

AK Parti Gaziantep teşkilatlarının da 18 Ağustos’ta kongrenin gerçekleşeceği Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yerini alacağını söyleyen Fedaioğlu, “Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz Milletimizin kutlu yürüyüşü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur” diye konuştu.

15 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz