Hedeflere ulaşacağız!

Gazişehir GFK Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, sezon sonunda Süper Lig hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.

Hedeflere ulaşacağız!

Koşukavak, “Gazişehir hedef bir takım. İnşallah bu hedefe ulaşacağız” dedi.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Yalçın Koşukavak, ligde gerinde kalan 4 haftayı değerlendir. Sezon sonunda Süper Lig hedefine ulaşmak istediklerini dile getiren genç teknik adam, Gazişehir’in hedefe gitmek için kurulmuş bir takım olduğunu kaydetti.

GAZİŞEHİR HEDEF BİR TAKIM

Yalçın Koşukavak, Hatayspor galibiyetiyle son 10 sezonun en iyi lig başlangıcının yapıldığının hatırlatılması üzerine, "Ben bilmiyordum, kulübün açıklamasıyla öğrendim. Buna rağmen bazı kesimlerin eleştirmiş olması garip ama ben bu işlere takılmıyorum, sadece üzülüp yoluma devam ediyorum. Gazişehir hedef bir takım. İnşallah bu hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

HER HAFTA DAHA İYİ OYNUYORUZ

Gazişehir’in sezon öncesi İstanbulspor’dan kadrosuna kattığı, Yalçın Kılınç ise her hafta daha iyiye gittiklerini ve hocalarının sistemini sahaya yansıtmaya başladıklarını dile getirdi. 29 yaşındaki futbolcu, “"Gelişme gösteriyoruz. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Bu hafta oynayacağımız Altınordu maçına iyi hazırlanacağız. Rakibimizi iyi analiz ettikten sonra yolumuza devam edeceğiz. Her hafta daha iyi oynuyoruz. Önemli olan bu süreçte alabildiğimiz kadar çok puan alabilmek ve en kısa sürede ilk 2'ye yakın olmak” ifadelerini kullandı.

12 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz