HEDEFİM MİLLİ TAKIM

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Gaziantepspor’da genç oyuncu İlker Günaslan,hedefinin birgün Avrupa’da forma giymek istediğini söyledi. Takımla ilgili olarakta açıklamalarda bulunan genç oyuncu, “A Milli Takım'da forma terletmek en büyük hedefim”

HEDEFİM MİLLİ TAKIM

Zor şartlar içerisinde mücadele ettiklerini belirten İlker Günaslan, "Kulübümüzün durumu daha önce de gündeme geldi. Yeri geldi su bulamadık, yeri geldi yemek bulamadık. Fakat tüm olumsuzluklara rağmen takım olarak oyun karakterimizi ortaya koyduk.Her türlü sıkıntıya rağmen biz sahaya çıktığımız zaman futbol oynamaya çalışıyoruz. Ben normalde sol bek oynuyorum. Zaman zaman sol açık pozisyonunda görev aldım" ifadelerini kullandı.

ADRİANO’YU ÖRNEK ALIYORUM

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Adriano'yu beğendiğini ifade eden İlker, "Futbola aşık birisi olarak severek işimi yapıyorum. Hedefim ülkemizin önemli takımlarında forma giymek ve Avrupa'da ülkemizi en güzel şekikde temsil etmek. A Milli Takım'da forma terletmek en büyük hedefim. Sol bek pozisyonunda ülkemizde ciddi sıkıntı var. Altyapıya önem verilmeli. Gençlerimize şans tanınmalı. Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Adriano'yu çok beğeniyorum ve kendime örnek alıyorum. Fizik olarak bana da uygun birisi" dedi.

ÖDEMELER DURDU

Gaziantepspor'da şu ciddi sıkıntılar aldığını belirten genç futbolcu, "Kulübümüzün ciddi sıkıntısı var. Bizler asgari ücret karşılığında oynayan futbolcularız fakayt son dönemde bu ödemeler de yapılmadı" açıklamasında bulundu. 

27 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz