Hatem'de kilolarından kurtuldu!

"Gaziantep’te yaşayan 36 yaşında ki Yasemin Özboz yıllardır mücadele ettiği obezite ile savaşını Özel Hatem Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Emin Yılmaz tarafından gerçekleştirilen Obezite Cerrahisi ile kazandı."

Hatem'de kilolarından kurtuldu!

Yıllardır kilolarından şikayetçi olan Yasemin Özboz fazla kilolarından kurtulmak için başka bir merkezde plikasyonn (mide katlama) operasyonu yaptırmış , fakat eskisine oranla daha fazla kilo alınca birçok araştırmada bulunan ve tavsiyeler üzerine kendisini Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Emin Yılmaz’ a emanet eden Özboz , sağlıklı bir şekilde hastaneden taburcu edildi.  

Başarılı operasyonlara imza atan Op.Dr.Emin Yılmaz daha önce bir dönem obezite hastalarında mide katlama ameliyatı (plikasyon ameliyatı) yapılırken. uzun dönemde bu yöntemin başarısız olduğu ve hastaların büyük kısmının eski kilolarından daha fazla kilolara geldiği görüldü ve bir çok hastaya yeniden revizyon ameliyatları dediğimiz düzeltme ameliyatları uygulanmaya başlandı. Hastamızda daha önce aynı yöntemle ameliyat edilmiş  ve sonra tekrar kilo almış. Bize başvurduğunda yaklaşık 150 kilo ilan hastaya revizyon cerrahisi uyguladık ve sağlıklı bir şekilde 1 ayda 18 kilogram verdi' dedi

Başarılı operasyon sonrası sağlığına kavuştuğu için mutluluğunu dile getiren Yasemin Özboz ’Yıllardır fazla kilolarımdan ötürü çok şikayetçiydim , yaşam kalitemi oldukça olumsuz yönde etkiliyordu. Kilolarımdan kurtulmak için plikasyon (mide katlama) operasyonu yaptırdım. Kilo vermeyi hayal ederken , hayal kırıklığına uğradım , tam tersi kilo aldım. Bunun üzerine birçok araştırmada bulundum , tavsiyeler üzerine Dr. Emin Yılmaz bey’i tercih ettim. Ameliyatım çok iyi geçti , kısa sürede ayağa kalkıp yürüyebildim. 1 ayda sağlıklı bir şekilde 18 kilogram verdim , kendimi çok iyi hissediyorum , çok mutluyum. Bu vesileyle ameliyatımı başarılı bir şeklide gerçekleştiren Dr. Emin bey başta olmak üzere, güler yüzleriyle mesleğini icra eden hastane çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.

15 Mart 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz