HALKIMIZ 24 HAZİRAN’DA “DEVAM” DİYECEK

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Muhittin Bay, aday gibi seçim çalışmalarını sürdürüyor. Temayül ve mülakatları bitiren Bay, sivil toplum kuruluşlarını ve derneklerini ziyaret ediyor.

HALKIMIZ 24 HAZİRAN’DA “DEVAM” DİYECEK

Bay, tamam diyenlere inat, 24 Haziranda halkın Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza” devam” diyerek en güzel cevabı vereceğini söyledi.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili A. Adayı Muhittin Bay, Türkiye Emekliler Derneği Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti. Bay, Ak parti hükümetinin emeklilerin bayramı bayram gibi yaşasın diye Ramazan ve Kurban Bayramlarında biner lira bayram ikramiyesi verdiğini hatırlatarak, şunları söyledi: “Bin lira ikramiye Haziran ayının ilk haftası emeklilerin hesaplarına yatıracak. Emeklilerimiz dini bayramlarda çifte bayram yaşayacaklar.”

Bay, aday adayı olduktan sonra her kesime ulaşmaya çalıştığını ifade ederek, “Bir aday gibi çalışacağım. Halkımıza o enerjimizi vermeye çalışıyoruz. Aday olayım veya olmayayım 24 Haziran’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Kendimizi anlatacağız. Ak Parti’nin 16 yıllık iktidarında değişen Türkiye’yi anlatacağız. Yeni oy kullanacak gençlerimiz, 2002 Türkiye’sinin nasıl bir Türkiye olduğunu bilmiyor. O Türkiye’yi bugün Türkiye’yi dilimiz döndüğünce anlatacağız anlatacağız. Türkiye’yi 15 Temmuz’da diz çöktüremeyenler, döviz üzerinden bize diz çöktürmeye çalışıyorlar. Başaramayacaklar… Bu milleti kimse diz çöktüremeyecek. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde kutlu yürüyüşümüzü 24 Hazirandan sonra da sürdüreceğiz. Tama diyenlere halkımız 24 Haziranda “Devam” diyerek en güzel cevabı verecektir” dedi.

Muhittin Bay, Festival Parkı’na da ziyarette bulunarak, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

14 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz