Hain saldırıyı lanetliyoruz

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu (GDK)Türkiye Genel Sekreteri Bünyamin Demirbaş, Hakkari’de Gaziantepli polis memuru Recep Emre Yılmaz’ın şehit düştüğü terör saldırısını kınadı.

Hain saldırıyı lanetliyoruz

Genel Sekreter Bünyamin Debirbaş, PKK’lı teröristlerin Hakkari Yüksekova’da özel harekat polislerini taşıyan araca düzenledikleri bombalı saldırıda Gaziantepli polis memuru Recep Emre Yılmaz (26)’ın şehit düştüğünü hatırlatarak, “Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Polisimize ve askerimize yönelik hain terör saldırılarını bir kez daha kınıyoruz. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Demirbaş, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Hain terör örgütü Hakkari’deki saldırı ile karanlık yüzünü bir kez daha göstermiştir. Bu alçakça saldırıyı gerçekleştirenler ve destekleyenler şunu çok iyi bilmedirler ki, kimse bu milletin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır. Terörle hiçbir yere varılamayacağı gibi ülkemizden bir çakıl taşının bile koparılamayacağını hainler çok iyi bilmelidir. Milletimizin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini ve huzurunu hedef alan teröristler ve destekçileri hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacak, bu millet teröre pirim vermeyecektir. Bu vesile ile terörü bir kez daha lanetlerken, tüm milletimizi birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmeye davet ediyoruz.”

5 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz