Güvenlik güçlerine indirim

Ayışığı Düğün Salonu’ndan alkışlanacak kampanya...

Güvenlik güçlerine indirim

Gaziantep’in en nezih mekânlarından birisine sahip olan Ayışığı Düğün Salonu’nu güvenlik güçlerine yüzde 50 indirimle hizmet sunuyor. Ayışığı Düğün Salonu İşletme Sahibi Fatih Demir, daha önce de başta şehit aileleri ve gaziler olmak üzere birçok kesime özel indirimler yaptıklarını belirtti.

Şahinbey İlçesi  Kızılhisar Mahallesi Mahallesi 99 nolu cadde üzerinde Gazianteplilere hizmet veren Ayışığı Düğün Salonu’nufarkını bir kez daha ortaya koydu. Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan güvenlik güçlerine yüzde 50 indirim uygulayarak herkesin takdirini kazandı.  İşletme sahibi Fatih Demir, büyük fedakârlıkla kutsal bir görev yapan güvenlik günlerine bir nebzede olsa katkı sunmak için böyle bir kampanya başlaştıklarını belirtti.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE DE İNDİRİM YAPILMIŞTI

Eşsiz mekânı, profesyonel kadrosu ile Gaziantep’te düğün organizasyon hizmeti veren Ayışığı Düğün Salonu takdir edilecek bir kampanya başlattı. Ayışığı Düğün Salonu İşletme Sahibi Fatih Demir, daha önce de başta şehit aileleri ve gaziler olmak üzere birçok kesime özel indirimler yaptıklarını belirterek, “Bu kez de Devletimizin bekası için mücadele eden güvenlik güçlerimize Ayışığı Düğün Salonu olarak yüzde 50 indirim uygulama kararı aldık” dedi.

26 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz