GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLACAK

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına yeniden aday gösterilen Eyüp Özkeçeci, güçlü bir yönetim kurmak için kentin tüm dinamiklerini dikkate alarak liyakate dayalı bir yönetim oluşturacaklarını söyledi.

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLACAK

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday gösterilen Eyüp Özkeçeci, yeni listeyi oluştururken kentin tüm dinamiklerini dikkate alarak çok güçlü bir ekip oluşturacaklarını söyledi. Özkeçeci, “Davamız için gece gündüz demeden koşturacak bir ekip oluşturuyoruz. Partimizin Gaziantep’teki başarısını daha da zirveye çıkarma hedefindeyiz” dedi.

25 Şubat’ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla yapılacak olan olağan kongre öncesinde tek aday olarak çıkan AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, listesini hazırlarken parti için dinamiklerin yanı sıra kentteki önde gelen kurumları da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyor. Özkeçeci bu amaçla Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa İsmet Erdoğan ve yönetimle bir araya geldi.

4 Yıldır sürdürdüğü il başkanlığı görevine yeniden aday gösterilmenin omuzlarındaki yükü daha da arttırdığını söyleyen Özkeçeci, “AK Parti ülkemiz için önemli hedefleri olan bir dava partisi. Bugüne kadar kurduğumuz hükümetler ülkemizin kalkınmasında önemli hizmetler ürettiler. 2019 seçimlerini çok önemsiyoruz. Seçim öncesinde toplumun tüm kesimlerinin beklentilerini dikkate alan bir yönetim kurarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

8 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz