GTO TAKİPTE

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım’ın başlattığı “Sektörel Fuar ziyaretleri” projesi ile oda üyeleri hem sektörleriyle ilgili gelişmeleri küresel düzeyde takip edebilecek.

GTO TAKİPTE

 Hem de yurtdışı pazarlarına açılabilecek. Bu kapsamda firmalar gıdadan inşaat sektörüne 8 ay içerisinde Asya, Avrupa ve Kuzey Avrasya ülkelerinde düzenlenen 9 ayrı fuara katılacak.

Gaziantep Ticaret Odası(GTO) Başkanı Tuncay Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin başlattığı proje ile GTO üyeleri dış pazara kolayca ulaşacak. GTO tarafından başlatılan “Sektörel Fuar Ziyaretleri” projesi ile GTO üyeleri kendi sektörlerinde yaşanan gelişmeleri yerinde takip etme imkânı bulacak. Yurtdışında yeni pazarlara yönelecek.

KÜRESEL DÜZEYDE YERİNDE TAKİP ETME İMKÂNI

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, teslim aldıkları bayrağı daha ileri taşımak ve şehrin geleceğine yön verebilmek için GTO’nun uzman kadrosu ile birlikte yeni projeleri başlattıklarını anımsattı. Başlattıkları projelerden birinin de  ‘Sektörel Fuar Ziyaretleri’  olduğunu belirten Yıldırım, bu proje ile oda üyelerinin kendi sektörlerinde yaşanan gelişmeleri küresel düzeyde yerinde takip edebileceklerini kaydetti.

BU ŞEHRE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR

Gaziantep Ticaret Odası ailesi olarak bu şehre karşı sorumluluklarımız var” diyen Başkan yıldırım, “Oda olarak üyelerimizin sektörleri ile ilgili gelişmeleri küresel düzeyde takip edebilmeleri için gerçekleştirdiği temel faaliyetlerden biri de yurtdışı fuar ve inceleme gezileridir” diye konuştu.

NİSAN AYINA KADAR 9 FARKLI PROGRAM

GTO geleneklerine sahip çıktıklarını altını çizen Yıldırım, 2019 Nisan ayında kadar 9 farklı program düzenleyeceklerini kaydetti. Yıldırım, “Bu hizmetten daha fazla sektörün faydalanması için gayret ediyoruz. KOSGEB desteğiyle düzenlediğimiz organizasyonlar ile firmalarımızın yurtdışı pazarlara ulaşımını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. 2019 yılının Nisan ayına kadar 9 farklı program düzenleyeceğiz.”

GIDADAN İNŞAATA DÜZENLENEN FUARLAR

Gaziantep Ticaret Odası proje ile 2 kıtda 9 farklı fuara katılacak. Geçtiğimiz ay İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen Pure London hazır giyim fuarına katılan GTO üyeleri, 2019 nisan ayına kadar, hazır giyim, gıda, metal ve demir, ayakkabı, terlik, sağlık, inşaat ile otomotiv ve yan sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara küresel gelişmeleri yerinde takip etme imkanı sunacak

8 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz