GKV Özel Okulları 21. Fizy Liseler Arası Müzik Yarışmasına katılıyor

Türkiye genelinde yaklaşık 500 okulun katılacağı 21. Fizy Liselerarası Müzik Yarışması İstanbul elemelerine katılacak olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları orkestrası hazırlıklarını tamamladı.

GKV Özel Okulları 21. Fizy Liseler  Arası Müzik Yarışmasına katılıyor

23-24 Mart tarihlerinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek olan yarışmadan umutlu olduklarını ifade eden Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları orkestrası üyeleri yarışmaya uzun zamandır hazırlandıklarını ifade ettiler.

İstanbul Bostancı gösteri merkezinde düzenlenecek olan 21. Fizy Liselerarası Müzik Yarışması elemelerine katılacak olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları orkestrası yarışmada   Pink Floyd klasiği olan “Another brick in the wall” adlı parçayla performans sergileyecek. 23-24 Mart 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek yarışmayla ilgili hazırlıklarını tamamlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Orketrası düzenlenen bir etkinlikle yarışmada sahne alacakları parçayla birlikte bir çok parçayı seslendirdi. GKV Özel Liseleri Müdürü Hakan Alnıaçık yaptığı değerlendirmede yarışma sonucunda önemli bir derece elde etmek istediklerini ifade ederek “Orkestramız bu yıl 21. düzenlenecek olan Fizy Liselerarası Müzik Yarışmasına katılacak. Öğrencilerimiz uzun süren çalışmalarının ardından elemelere katılmak için İstanbul’a gitti. 23-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Bostancı gösteri merkezinde gerçekleştirilecek elemelerden başarıyla geçeceğimize inanıyorum. Gaziantep Kolej Vakfı orkestrasında GKV Özel Liseleri öğrencilerimizden Melike Ünal ve Zeynep Özharat görev alırken gitarda Tunga Başkaya, bas gitarda Ömer Faruk Gülşen, klavyede Emre Güzeldal ve davulda Emir Kervancıoğlu görev yapıyor. Orkestramızın 28 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye finallerinde yarışmasını temenni ediyorum. Elemelerde öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.

22 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz