Gereği düşünüldü!

Özkeçeci’ye kötü haber…

Gereği düşünüldü!

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci’ye partisinin genel merkezinden kötü bir haber geldi. Özkeçeci tarafından 31 Mart seçimlerinde başka bir partiye çalıştığı iddiasıyla disipline sevk edilen partililer hakkında Genel Merkez’in soruşturmayı kabul etmediği ortaya çıktı.

AK Parti Gaziantep Teşkilatı’nın İl Başkanı Eyup Özkeçeci’nin 31 Mart seçimleri sürecinde disipline sevk ettiği isimler hakkında Genel Merkez tarafından soruşturmaya gerek duyulmadığı ortaya çıktı. @GundemiAntep kullanıcı adıyla Gaziantep’e ilişkin paylaşımlar Antep Gündemi isimli twitter hesabı yaptığı paylaşımlarla olayı kamuoyuna duyurdu.

ÖZKEÇECİ O İSİMLERİ DİSİPLİNE SEVK ETMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci tarafından 31 Mart seçimlerinde başka bir partiye yönelik çalışmalar yaptıkları gerekçesiyle aralarında Araban ilçe eski başkanı, Menderes Karaduman ve Aydın Çiloğlu’nun da bulunduğu partililer hakkında soruşturma başlatılmıştı.

GENEL MERKEZ KABUL ETMEDİ

Genel Merkez’e de iletilen olayla ilgili son karar da Antep Gündemi’nin paylaşımıyla ortaya çıktı. Özkeçeci’nin hakkında soruşturma açılması istediği isimler hakkında AK Parti Genel Merkezi’nce ret kararı çıktı. Genel Merkez’in söz konusu isimler hakkında soruşturmaya gerektiren bir durum olmadığını gerekçesiyle Özkeçeci’nin bu talebini reddettiği kaydedildi.

7 Ekim 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz