Gazişehir’e iyi haber

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nde daha önceden sakatlıkları olan oyunculardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. Sakatlığını büyük ölçüde atlatan Tugay Kaçar, Uğur Akdemir ve Pierre Webo’nun sakatlıklarını büyük ölçüde atlattığı öğrenildi.

Gazişehir’e iyi haber

Kırmızı-siyahlı kulübün devre arasında transfer ettiği ve kısa zaman içerisinde önemli verim aldığı Tugay Kaçar’ın önümüzdeki hafta oynanacak olan Adana Demirspor maçında sahada olacağı öğenildi. Elazığspor deplasmanında rakibiyle girdiği ikili pozisyon sonucu yerde kalan ve bir süre sahalardan uzak kalan Tugay’ın takımla birlikte çalışmalara başladığı gözlenirken tecrübeli futbolcunun Erkan Sözeri’nin görev vermesi durumunda Adana Demirspor ile oynanacak maçta formasını tekrar sırtına geçireceği bildirildi. 

Kırmızı-siyahlıların ligin ikinci yarısında oynadığı maçlarda formda isimlerinden olan ancak yaşadığı talihsiz sakatlıktan dolayı uzun bir süredir takımdan ayrı olan Uğur Akdemir’de takımla birlikte çalışmalara başladı. Uğur’un da yine Tugay gibi Erkan Sözeri görev vermesi durumunda Adana Demirspor maçında sahada olacağı öğrenildi. 

27 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz