Gazişehir’den öğrencilere bilet jesti

Gazişehir GFK’nın 5. hafta evinde oynayacağı Altınordu maçının biletleri satışa sunuldu.

Gazişehir’den öğrencilere bilet jesti

Öğrencilere jest yağan Gazişehir, maraton tribününde biletlerin 1 TL’den satışa sunulduğunu duyurdu.

Spor Toto 1. Lig'in 5. haftasında 16 Eylül Pazar günü saat 20:00'de Altınordu ile karşılaşacak olan Gazişehir’de, karşılaşmanın biletleri satışa sunuldu. Kırmızı siyahlıların, şampiyonluk yolunda taraftar desteğine en ihtiyaç duyduğu bu günlerde Maraton tribün biletleri öğrencilere 1 TL'den satışa sunulacakken, diğer taraftarlar ise Maraton Alt  ve Üst Tribününe 15 TL'den passolig kartlarına bilet dolumu yapabilecekler.

BİLETLER NEREDEN ALINACAK?

Müsabakanın biletleri passolig satış noktaları, www.passolig.com.tr adresi ve Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu yanında bulunan passolig noktasından ve Gaziantep Üniversitesi önünde bulunan passolig aracında satışa sunulmuştur.

 İşte bilet fiyatları

ÖĞRENCİLERE BİLET 1 TL

Bu zorlu müsabakada, temsilcimizin taraftarlarını da tribünlere beklerken karşılaşmayı izlemek isteyen öğrenciler 1 TL karşılığında passolig kartlarına bilet dolumu gerçekleştirebilecek. Öğrenciler, öğrenci kartlarını Kalyon Stadyumu ve Kamil Ocak Stadyumu'nda bulunan gişelere göstererek, passolig kartlarına 1 TL karşılığında maç bileti yükleme imkanı bulacaklar.  Karşılaşmaya Altınordu hariç diğer takım logolu kartlarla giriş yapılabileceği gibi karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarların passolig kartı olmasının zorunlu olduğunu bildirildi.

Bilet fiyatları şöyle;

Maraton Öğrenci Tribünü: 1 TL

Maraton Alt Tribün: 15 TL

Maraton Üst Tribün: 15

Misafir Tribün: 10 TL

VIP Tribün: 30 TL

14 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz