Gazişehir sahaya iniyor

Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 2019 – 2020 sezonu hazırlıklarına Pazartesi günü başlıyor.

Gazişehir sahaya iniyor

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde mücadele eden ve geçen yıl Avrupa kupalarında final oynayan Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli sandalye Basketbol Takımı, antrenör Muharrem Karakafa idaresinde yeni sezon hazırlıklarına Pazartesi günü saat 16:00’da Talat Özkarslı Spor Salonunda start veriyor.

Yeni sezonda hedefini Süper Lig şampiyonluğu olarak belirleyen kırmızı siyahlı takımda, tüm oyuncular Pazartesi günü Gaziantep’te olacak ve sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirecek.

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Ramazan Taşkın, yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve Gazişehir Gaziantep Kulüp Başkanımız Adil Konukoğlu’nun destekleri doğrultusunda Süper Lig’de ve Avrupa kupalarında mücadele eden Tekerlekli Sandalye Basketbol takımımız, yeni sezon için start veriyor. 28 Eylül’de başlayacak lig öncesi, kamp, hazırlık maçları, kondisyon çalışması şeklinde programımızı gerçekleştireceğiz. Antrenörümüz Muharrem Karakafa idaresinde yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacak olan takımımızın bu sezon hedefi lig şampiyonluğu. Bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız. Geçen yıl EURO LİG 3’de final oynadık. Bu sene Avrupa’da da hedefimiz  büyük. Mevcut kadromuzu koruduk. Bir takviye yaptık. İyi bir takımımız var. Bu takımla hedefimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

18 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz