Gazişehir maçı için Bursa’ya gidiş programı belli oldu... Gaziantep Bursa’ya akacak

Gazişehir Gaziantep'in Bursa'da Erzurumspor ile oynayacağı play-off final maçına binlerce kişi gidiyor.

Gazişehir maçı için Bursa’ya gidiş programı belli oldu... Gaziantep Bursa’ya akacak

Takımlarını yalnız bırakmak istemeyen binlerce taraftar, hem otobüslerle, hemde kulübün organize ettiği iki uçakla Bursa'ya gidiyor. Başvuru talebine göre, otobüsle gitmek isteyen taraftarlarımız ile, özel uçakla günübirlik gitmek isteyenler için tüm çalışmalar tamamlandı.

İKİ UÇAK KİRALANDI

Edinilen bilgiye göre Gazişehir Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu'nun talimatıyla kulüp yetkilileri THY ile temasa geçerek iki uçak kiraladı. Cumartesi sabah 08 olarak kararlaştırılan uçuş Gaziantep-Bursa olarak planlandı. Özel uçakla gidecekler maçtan sonra Bursa'dan doğruca Gaziantep'e dönecekler.

GİDİŞ GELİŞ ÜCRETİ DE BELİRLENDİ

Bu arada Bursa'ya özel uçakla gitmek isteyenler için ücret de açıklandı ve maç bileti dahil Bin 250 lira ödeyecekleri belirtildi. Kulüp yetkilileri, Bursa'ya gitmek isteyenlerin Seç Turizmin Gazimuhtar bulvarındaki Buhara iş merkezinde Cuma bey ile temasa geçmeleri istendi. Bu arada Passolig kartının zorunlu olduğu ifade edilerek "sistem gereği maça girebilmek için passolig kartı şart, yoksa sıkıntı yaşanır"uyarısında bulunuldu.

 

17 Mayıs 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz