Gazişehir lige hazır

Gazişehir lige hazır

İkinci etap kamp çalışmaları için Afyon’da bulunan Gazişehir GFK, kampın son gününde hazırlık maçında karşılaştığı Ümraniyespor’u 2-0 mağlup ederek kampı galibiyetle noktaladı. Kırmızı siyahlılar bu galibiyetle çıktığı 4. hazırlık maçında 3. galibiyetini almış oldu.

2018-2019 sezonu hazırlıkları kapsamında ikinci etap kamp çalışmalarını Afyon’da sürdüren Gazişehir GFK, buradaki kampın son gününde hazırlık maçında Ümraniyespor ile kozlarını paylaştı. Temsilcimiz,  Afyon Kampı'ndaki son hazırlık maçında Ümraniyespor'u 2-0'lık skorla mağlup ederek, kampı galibiyetle noktaladı.

Gazişehir lige hazır

Maç boyunca üstün bir futbol sergileyen takımımıza galibiyeti getiren golleri ise 26. dakikada Seifedin Chabbi ve 62. dakikada Gökhan Alsan kaydetti.  Kırmızı siyahlılar, bu skorla birlikte Afyon Kampı'ndaki dördüncü hazırlık maçından üçüncü galibiyetini alarak, lige hazır bir görüntü çizdi. Temsilcimiz maçın ardından 2 günlük izne ayrıldı. Afyon kampını noktalayan Gazişehir, yeni sezon hazırlıklarına Gazişehir tesislerinde devam edecek.

1 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz