GAZİANTEP’TEN 8 LİSE ANKARA’DA SAHNEYE ÇIKACAK!

Dünyanın en uzun soluklu ve en büyük gençlik organizasyonu,“fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması”heyecanı,Ankara elemeleriyle devam ediyor. Uzun zamandır büyük bir merakla bugünü bekleyen Gaziantepli lise öğrencilerinden “Biz hazırız!” mesajları geliyor

GAZİANTEP’TEN 8 LİSE ANKARA’DA SAHNEYE ÇIKACAK!

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından organize edilen ve her sene olduğu gibi bu sene de büyük ilgi görüp, başvuru rekoru kıran “fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması” Ankara elemeleriyle devam ediyor. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmanın Ankara elemeleri, 30-31 Mart tarihlerinde MEB Şura Salonu’nda yapılacak. Gaziantep’ten 8 lisenin sahne alacağı elemelerde 29 ilden 176 okul, büyük ödüller için yarışacak.

Gaziantep’i 8 Lise Temsil Edecek

Gaziantep’i, Ankara’da; Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi, Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi, Gaziantep Anadolu Lisesi, Özel Boyut Temel Lisesi, Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi, Gülşen Batar Anadolu Lisesi, Hatice-Lütfü Akcan Anadolu Lisesi, Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi temsil edecek.

Gaziantepli öğrencilerin, profesyonel olarak hazırlanan sahnede performanslarını sergileyeceği, Ankara elemelerinde Gaziantep’in yanı sıra; Ankara, Adana, Amasya, Aksaray, Ardahan, Bartın, Batman, Bolu, Çorum, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Hatay, Karabük, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Zonguldak’tan gelen öğrenciler de kıyasıya yarışacak. 

27 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz