GAZİANTEP’İ ÖZGAZİ ve COMFORT TIME TEMSİL EDİYOR!

Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen Uluslararası IDEAL HOMEX Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı için geri sayım başladı.

GAZİANTEP’İ ÖZGAZİ ve COMFORT TIME TEMSİL EDİYOR!

29 Mart – 01 Nisan tarihlerinde İstanbul Tüyap’ta gerçekleştirilecek fuarda yurt içi ve yurt dışından katılımcılar züccaciye, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünlerinde 2018’in en yeni trendlerini sergileyecek. Bu yıl 13. kez kapılarını açmaya hazırlanan IDEAL HOMEX’e Gaziantep’ten katılan Özgazi, tasarım ve işçilik harikası cam ürünlerini görücüye çıkarırken, Comfort Time firması da ev gereçleri ve bahçe mobilyasına yönelik en yeni koleksiyonlarını dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçilerle buluşturacak.

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un küresel gücünü de arkasına alan IDEAL HOMEX, 29 Mart’ta kapılarını açıyor. Grup bünyesindeki Life Media tarafından düzenlenen IDEAL HOMEX 2018, züccaciye ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, başta perakende mağazaları ve horeca ekipmanı ihtiyacı bulunan turizm yatırımcıları olmak üzere, alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, toptancılar ve profesyonel alıcılarla buluşturacak.

IDEAL HOMEX 2018’de bulacak!

Ziyaretçilerine, sektör liderleriyle bir araya gelme, 50 binin üzerinde yeni ürünü ve yüzlerce katılımcıyı tek çatı altında inceleme, sezonun tüm yeniliklerini yerinde görme, gelecek yılın tasarımlarıyla bugünden tanışma ve pek çok sektörden farklı üreticileri aynı platformda bulma avantajı sunan IDEAL HOMEX 2018, Gaziantepli sektör profesyonellerine de yeni işbirliği fırsatlarının kapılarını açacak.

20 Mart 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz