Gaziantep rahat olsun

Gazişehir Gaziantep’in Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Gaziantep rahat olsun

 Adil Konukoğlu, güven tazelediği kongrede, kulübü kalıcı ve yaşayabilir bir hale getirmek Şirketleşme yetkisi aldıkları ve 1 ay içerisinde çalışmaların tamamlanacağını söyledi. Konukoğlu, transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Transfer komitesinin bilgisi dışında olan isimlere itibar etmeyin. Şu anda listemizde adı bile olmayan futbolcuları duyuyoruz. Hiçbiri doğru değil. Gaziantep rahat olsun, kente yakışır bir takım oluşturuyoruz” dedi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan genel kurula, Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri de yoğun katılım gösterdi. Genel kurulda yeni yönetim kurulu açıklanırken, yönetimin geçmiş dönemi faaliyetleri de oy birliği ile ibra edildi.

ANONİM ŞİRKETİ KONUSUNDA YETKİ VERİLDİ

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Derneğini'nin şirketleşmesi yönünde de kongre üyelerinin oylamasına sunulurken, oy birliği ile şirketleştirilme yetkisi yönetim kuruluna verildi.

SÖZÜMÜZÜ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Başkan Adil Sani Konukoğlu kongrede yaptığı konuşmada; "Öncelikle buraya geçtiğimiz sezon gerçekleştirilen kongrede verdiğimiz sözü tuttuğumuz için çok mutlu ve gururluyum. Gaziantep şehrine şampiyonluk sevinci yaşatacağımızın sözünü vermiştik, Allah'a şükürler olsun bunu başardık. Bu başarımız sadece futbolcularımız, teknik heyetimiz, yönetimimizin başarısı değil, burada çalışan çaycılarımızdan, temizlikçilerimizden, tüm personellerimize kadar ortak başarısıdır. Bu süreçte yanımda olan, Abdülkadir Ağabeyime, Zeki Ağabeyime, sevgili eşim Jülide Hanım'a ve tüm aileme de sonsuz teşekkür ederim. İnşallah Gaziantep şehrini futbolda en iyi noktaya getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

GAZİANTEP'İ TÜRKİYE'NİN FUTBOLCU FABRİKASI YAPMAK İSTİYORUZ

Kulüp Başkanımız Adil Sani Konukoğlu, kulübe kalıcı gelir kaynakları bırakmak istediklerini ifade ederek; "Bu kulübün kendi kaynaklarıyla yönetilmesi konusunda gerekli tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Ama bu gelirlerin yanısıra, alt yapı konusunda da hedeflerimiz gerçekten büyük. Burayı Türkiye'nin Brezilyası olacak şekilde adeta bir futbolcu fabrikası haline getirmek istiyoruz. Gözlerim gördüğü ana kadar 7 yaşından 17 yaşına kadar tüm takımlarımızı izlemeye devam edeceğim. Onlar sadece kulübün değil Gaziantep'in de geleceğini oluşturacak. Fedakarlıklarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

TRANSFER HABERLERİ DOĞRU DEĞİL

Konukoğlu, son günlerde medyada sözü edilen transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını da sözlerine ekleyerek, medyada çıkan haberlerin ardından futbolcu değerlerinin arttığını kaydetti. Konukoğlu, şöyle konuştu: “Bu kente yakışır takım olmak için, süper ligde kalıcı olmak için şampiyon olduğumuz günün ertesinde transfer çalışmalarına başladık. Transfer komitesinin bilgisi dışında olan isimlere itibar etmeyin. Şu anda listemizde adı bile olmayan futbolcuları duyuyoruz. Hiçbiri doğru değil. Kulübün üzerinden elimi hiç bir zaman çekmeyeceğim. Her zaman bu şehrin bu takınma yazında olacağız. Takımı kendi ayakları üzerinde durabilir hale getirdiğimizde görevimiz bitecek ama bir elimiz hep burada olacak. Bu takıma sahip çıkalım. İnşallah bu takım bu kent bir daha bir alt lige düşmeyecek. Hedefim artık altyapı. Maçlarını gidip izleyeceğim. Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak istiyoruz.”

İŞTE YENİ YÖNETİM

Takımımızın yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri;

Adil Sani Konukoğlu

Mustafa Topçuoğlu

Haluk Kalyoncu

Mahmut Murat Güneri

Settar Konukoğlu

Adnan Ünverdi

Tuncay Yıldırım

Mehmet Akıncı

Ahmet Fikret Kileci

Ömer Küsbeoğlu

Gökhan Çeliktürk

Alpaslan Özgüçlü

Aydın Erbay

Ayşen Ahi

Cevdet Akınal

Erhan Özmen

Fahrettin Kaplan

Filiz Evran

Hülya Akkaya

Hakan Aslansoy

Halit Acar

Hanifi Şireci

Cihan Koçer

Mehmet Ali Şimşek

Mesut Çakmak

Müslüm Özmen

Ömer Şahin

Sedat Özdinç

Selami Memiş

Yusuf Ziya Demsoy

10 Haziran 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz