GAZİANTEP KAZANDI

Sonucu merakla beklenen Gaziantep Ticaret Odası yeni yönetim kurulu ve meclis başkanı seçildi.

GAZİANTEP KAZANDI

İki ittifakın yarıştığı seçimin kazanı Tuncay Yıldırım ve Hilmi Teymur oldu. Sıtkı Severoğlu ve Turgut Ercan ittifakı ise tüm seçimlerde bir varlık gösteremedi.

Gaziantep Ticaret Odası’nda yeni yönetim ve yeni meclis başkanı seçildi. Sonucu merakla beklenen seçimleri Tuncay Yıldırım- Hilmi Teymur ittifakı kazandı
GTO Meclis Salonu’nda yapılan seçimlerde 105 meclis üyesi oy kullandı. İki ittifakın yarıştığı seçimlerin kazananı Tuncay- Yıldırım- Hilmi Teymur ittifakı oldu.
Yönetim kurulu ve meclis başkanlığı için 4 sandıkta oy kullanıldı. Saat 14’de başlayan seçimler saat 18’de oyların sayılmasıyla sona erdi.


Yönetim Kurulu Başkanlığı seçiminde; Tuncay Yıldırım 60, Sıtkı Severoğlu 45 oy aldı. Yeni başkan seçilen Tuncay Yıldırım’ın yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Uğur Acıoğlu, Mehmet Tatar, Yılmaz Duman, Sinan Bay, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Mehmet Kavsara, Ömer Işık, Kerim Akdoğan, Ömer Özgüzükara
GTO’nun yeni meclis başkanı ise Hilmi Teymur oldu. Hilmi Teymur 68 oy alırken, rakibi Turgut Ercan 38 oya kaldı.


Yeni Meclis şu isimlerle oluştu; M.Hilmi Teymur, Mehmet Dal, Abdullah Çelebi ve Mithat Tümer


Seçimin kazananı Tuncay Yıldırım ve Hilmi Teymur’un ilk mesajları birlik beraberlik oldu.
GTO Yeni Başkanı Tuncay Yıldırım, kazananın GTO ve Gaziantep odluğunu ifade ederek, şunları söyledi: “ Kazandık ama bundan sonra 105 arkadaşımızla birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Amacımız GTO’nun çıtasını daha yukarılara çıkarmak ve Gaziantep için çalışmak olacaktır.”
GTO Yeni Meclis Başkanı Hilmi Teyömur ise Türkiye’nin en büyük ticaret odalarından biri olduklarını ifade ederek, “ 120 Yıllık tarihe sahip GTO’nun yeni yönetimi olarak ticaret erbabına en iyi hizmeti vermek olacaktır” dedi.

10 Nisan 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz