GAİMDER’den sessizlik çağrısı

Hafta sonu yurt genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de yapılacak olan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) öncesi, Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’nden üyelerine anlamlı bir çağrı geldi.

GAİMDER’den sessizlik çağrısı

30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek YKS sınavının milyonlarca öğrencinin hayatını etkileyeceğini hatırlatan İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İbrahim Apa, üyelerinin sınav yapılacağı saatlerde, inşaatlarda her türlü gürültüye sebep olabilecek çalışmalarını durdurması çağrısında bulundu. Ayrıca, Derneğin sosyal medya hesabında ve web sitesinde de, gürültü yapılmaması konusunda paylaşımlarda bulunuldu.

BU SINAV GENÇLERİMİZİN GELECEĞİNİ ETKİLEYECEK

Apa “Sevgili öğrencilerimizin dikkatinin dağılmaması gerekiyor. Bu sınavın onlar için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, tüm üyelerimize Cumartesi ve Pazar günü şantiyelerde, her türlü gürültüye sebep olacak çalışmalarını durdurmalarını istedik. Üyelerimizi bilgilendirdik. Ayrıca gerek web sitemiz aracılığıyla, gerekse sosyal mecralarda, hazırladığımız görsellerle, bu konuda farkındalık oluşturmaya gayret gösterdik. Sınava girecek öğrenci kardeşlerimize şimdiden başarı dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

28 Haziran 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz