Koşukavak’la yollar ayrıldı

Gazişehir GFK’da beklenen ayrılık gerçekleşti. Kırmızı siyahlılarda çıktığı son maçlarda başarılı bir grafik ortaya koyamayan teknik direktör Yalçın Koşukavak ile yollar ayrıldı.

Koşukavak’la yollar ayrıldı

Spor Toto 1. Lig takımlarından Gazişehir GFK, Lig’in 7. haftasında sahasında konuk ettiği Osmanlıspor’a 3-2 mağlup oldu. Alınan kötü sonucun ardından taraftarlar teknik direktör Yalçın Koşukavak’ı istifaya davet etti.

Koşukavak, maç sonunda yaptığı açıklamada, taraftarın istifa tezahüratlarında haklı olduğunu söylemişti. Başkan Adil Konukoğlu ile görüştükten sonra kara vereceklerini söyleyen Koşukavak, istifa sinyali vermişti. Koşukavak’ın yönetimle yaptığı görüşmeden sonra takımla yolları ayrıldı.

GAZİŞEHİR’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Ayrılığın ardından Gazişehir GFK, yazılı bir açıklama yaparak genç teknik adama emeklerinden dolayı teşekkür etti. İşte o açıklama: “Profesyonel Futbol Takımımızda teknik direktörlük görevinde bulunan Yalçın Koşukavak ile yollarımız karşılıklı olarak anlaşılarak ayrılmıştır. Yalçın Koşukavak'a ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, futbol kariyerinde başarılar dileriz.”

2 Ekim 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz