FAYAT BAY’IN ACI GÜNÜ

Gaziantep’in tanınmış iş insanı Fayat Bay’ın küşük oğlu Muzaffer Bay, hayatını kaybetti

FAYAT BAY’IN ACI GÜNÜ

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden iş insanı Fayat Bay’ın oğlu ve geçmiş dönem AK Parti Şahinbey Belediye Başkan aday adayı Muhittin Bay’ın kardeşi Muzaffer Bay, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Muzaffer Bay, gözyaşları arasında dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Kürşat Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fayat Bay, Kurban Bayramı arifesinde evlat acısıyla sarsıldı. Aynı zamanda 31 Mart seçimlerinde AK Parti’den Şahinbey Belediye Bakan aday adayı olan Muhittin Bay’ın kardeşi olan Muzaffer Bay, arife günü sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Bay, Hamurkesen Köyü’nde arife gününde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde iş ve siyaset dünyasından birçok isim Bay ailesini yalnız bırakmadı.

Öte yandan ömrünün baharında hayatını kaybeden Muzaffer Bay, yaklaşık 2 ay önce dünya evine girmişti. Bay’ın şok ölümü ailesini ve sevenlerini boğdu. Bayrama buruk bir şekilde giren Bay ailesini dün akşam da Muzaffer Bay için mevlit okuttu.

HABER Gazetesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, acılı Bay ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

10 Ağustos 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz