Eski sevgiliden bomba itiraf: Cinsel ilişki bağımlısıydı!

İşte, bir dönem cinsel ilişki bağımlılığının pençesinde takılıp kalmış 5 ünlü isim...

Eski sevgiliden bomba itiraf: Cinsel ilişki bağımlısıydı!
Angelina Jolie
 
Angelina Jolie
 
Angelina Jolie'nin bir dönem aşk yaşadığı Japon model Jenny Shimizu, Jolie'nin cinsel ilişki bağımlısı olduğunu söyleyerek, ünlü oyuncunun yatak odasında kullanmaktan hoşlandığı bir bıçak koleksiyonu olduğunu söyledi.
''Seviştikten sonra parmaklarımızı kesmeyi teklif etti.''
Seviştikten sonra parmaklarımızı kesmeyi teklif etti.
 
Jolie'nin 2000-2002 yılları arasında evli kaldığı ABD'li ünlü oyuncu Billy Bob Thornton da, Angelina Jolie'nin cinsel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Eski eşi Angelina Jolie'nın, bir gün eve iki bıçak ve boyun şişesi alarak geldiğini ve seviştikten sonra karşılıklı parmaklarını keserek kanlarını bu ufak şişelere doldurmayı teklif ettiği anlattı. Bu şişeleri boyunlarında taşıdıklarını söyleyen Thornton, kanlar kuruyunca bu işlemi tekrarladıklarını söyledi. Thornton, "Angelina bunu romantik buluyordu. Şimdi aramızda bir problem yok. Birbirimizden nefret etmiyoruz" dedi.
 
Kanye West
 
Kanye West
 
Şimdilerde Kim Kardashian ile mutlu bir evliliği olan ünlü rapçi Kanye West, bir dönem Rolling Stones dergisine verdiği röportajda, cinsel ilişki bağımlısı olduğunu itiraf etmişti. West'in bağımlılığın şu an ne durumda olduğu bilinmiyor.
 
Colin Farrell
 
Colin Farrell
Bir dönem cinsel ilişki kasedinin yayınlanmasıyla, magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü aktör Colin Farrell'ın, cinsel ilişki bağımlısı olduğu ortaya çıkmıştı. Ünlü aktör, ses getiren kasedin ardından bu bağımlılıktan kurtulmak için tedavi olmaya karar verdi.
 
Robie Williams
 
Robie Williams
 
Cinsel ilişki bağımlısı Robie Williams'ın, bir dönem Londra'daki Hyde Park civarında birlikte olunacak kadın arayışına çıktığı biliniyor...
 
David Duchovny
 
David Duchovny
 
Amerikalı oyuncu David Duchovny'nin evliliği, cinsel ilişki bağımlılığı yüzünden tehlikeye girdi. Bağımlılığın pençesinde sürdürmeye çalıştığı evliliği esnasında, kliniğe yatıp tedavi olan Duchovny, ne yazık ki eşi Tea Leoni ile yaptığı evliliği 2014 yılına kadar sürdürebildi.
21 Nisan 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER HABERLER