Emirhan Halı’ya büyük ilgi

10-13 Ocak'ta tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Fuarı’nda ürünlerini sergileyen Emirhan Halı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Emirhan Halı’ya büyük ilgi

Emirhan Halı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Eruslu, fuarın oldukça verimli geçtiğini belirterek, “Kaliteli ürünler, iyi hizmet, müşteri memnuniyeti bizim önceliğimiz” dedi.

Makine halısı sanayisinde faaliyet gösteren Emirhan Halı, Dünya halı sektörünün nabzının attığı ve 70’e yakın ülkeden bin 400’ün üzerinde firmanın katılacağı Domotex Hannover 2020 Uluslararası Halı Ve Zemin Kaplama Fuarı’nda stant açtı. 4 gün süren fuarda ziyaretçilerden ilgi odağı olan Emirhan Halı, son trendlerini görücüye çıkardı.

Fuara ilişkin açıklamalardan Emirhan Halı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Eruslu, oldukça verimli ve başarılı geçen bir fuarı geride bıraktıklarını söyledi. 1972 yılından beri Gaziantep sanayisinde farklı alanlarda Eruslu Grup olarak faaliyet gösterdiklerini kaydeden Eruslu, tekstil sektöründe de mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümeye devam ettiklerini ifade etti.

MEMNUNİYET ÖNCELİĞİMİZ

Eruslu, makine halısı sanayisinde büyük ölçekli ve son teknoloji halı ürünlerini dünyaya sunduklarını dile getirerek, şunları kaydetti: “Emirhan Halı, olarak ürettiğimiz halıları hem iç piyasaya hem de dış piyasaya sunuyoruz. Kaliteli ürünler, iyi hizmet, müşteri memnuniyeti bizim önceliğimiz” dedi.

15 Ocak 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz