Dehşete düşüren olay! 18 yaşındaki kızı, bodrum kata zincirledi

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde iddiaya göre ağabeyi tarafından bodrum kattaki evde boynundan zincirlenen 18 yaşındaki kız, cama gelerek çevredekilerden yardım istedi. Polis ekipleri kızı kurtarmak için seferber oldu.

Dehşete düşüren olay! 18 yaşındaki kızı, bodrum kata zincirledi

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde ağabeyi tarafından bodrum kattaki evde boynundan koltuğa zincirlenen 18 yaşındaki kız, camın önünden geçen vatandaşlardan yardım istedi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, genç kızın ağabeyini ve annesini gözaltına aldı.

YOLDAN GEÇEN VATANDAŞLARDAN YARDIM İSTEDİ

Edinilen bilgilere göre olay, Esenyurt Yenikent Mahallesi'nde yaşandı. Yabancı uyruklu 18 yaşındaki genç kız, iddiaya göre ağabeyi tarafından bodrum kattaki evde bulunan koltuğa zincirlendi. Günlerdir boynunda yaklaşık 1.5 metre zincirle yaşamak zorunda bırakılan kız, evde kimsenin olmadığı anda cama gelerek yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Camdan kızın evde zincirli halde olduğunu gören polis, kapıyı açmak için seferber oldu. Olay yerine çilingir ve ambulans çağrıldı.

ANNE VE AĞABEY GÖZALTINA ALINDI

Bu sırada kızın annesi ve erkek kardeşi de eve geri döndü. Anne ve oğlunu gözaltına alan polis, kapıyı açtırarak genç kızı zincirlerden kurtardı. Anne ve oğlu ilk ifadesinde genç kızın kaçmasından korktuklarını, bu nedenle zincirlediklerini söyledi. Anne ve oğlu gözaltına alınırken, genç kız da sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü.

8 Şubat 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz