Çocuklar Kral Şakir ile eğlenceye doyacak

Okulların tatil olması ile çocuklar eğlenceye doyacak.17-19 Ocak tarihleri arasında Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir dans gösterileri ve eğlenceli hikâyeleriyle Primemall Gaziantep’te olacak.

Çocuklar Kral Şakir ile eğlenceye doyacak

Çocuklar için yaratıcılıklarını geliştirecekleri birbirinden renkli aktiviteler düzenleyen Primemall Gaziantep, okulların ara tatilinde de minik ziyaretçilerini eğlenirken öğrenecekleri etkinliklerle buluşturuyor.

17-18-19 Ocak tarihlerinde çocukların severek izlediği, Kral Şakir çizgi dizisinin sevilen karakterleri Kral Şakir ve Fil Necati ile Primemall’da buluşacak. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir'in eğlenceli şovu çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Kral Şakir, 14:00-16:00-18:00 saatlerinde en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergilerken çocuklarla da sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Ayrıca 16 Ocak’a kadar @primemall.gaziantep hesabını takip edip, etkinlik gönderisi altına 3 kişi etiketleyen ebeveynler çocuklarına unutulmaz bir anı bırakma şansını yakalayacak. Çekilişle belirlenecek 50 çocuk Kral Şakir ve Fil Necati karakterleriyle ayrı ayrı fotoğraf çektirebilecek.

13 Ocak 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz