CHP’de ilk aday Köse

2019 yılının Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimler için CHP Gaziantep İl eski başkanı Sait Köse adaylığını açıkladı. Köse, Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adayı olduğu duyurdu.

CHP’de ilk aday Köse

2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimler için siyasi partilerde hazırlıklarına başladı. Aday adaylıkları için süreç başlarken, CHP Gaziantep il eski başkanı Sait köse adaylığını açıklayan ilk isim oldu. Köse, “Bir an önce çalışmalara başlamalıyız” diyerek Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

CHP’DE İLK ADAY KÖSE

Adaylığını açıklayan Köse, “Mart ayına çok fazla zaman kalmadı. Bir an önce seçim programlarının yapılıp çalışmaya başlanılması lazım. Benim adaylığımı açıklamam da biraz bu sürecin hızlandırılması gerektiğini ortaya koymak içindir” dedi.

CHP BİR AN ÖNCE SAHAYA İNMELİ

Partisinin bir an önce adayları belirlemesi ve sahaya inerek halkla bütünleşme çalışmalarına başlaması gerektiğini kaydeden Köse, şunları kaydetti: “CHP, bir an önce adaylarını belirlemeli ve sahaya inerek halkla bütünleşme çalışmalarına başlamalıdır. Bu düşünce ile aday adaylığımı açıkladım. Mutlaka partimizde başka arkadaşlarımız da adaylıklarını açıklayacaktır. Genel Merkezimiz de, aday belirleme sürecini bir an önce tamamlayıp, seçim için çalışmalara başlamalıdır.”

5 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz