CHP ekonomi masası Gaziantep’te

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden oluşan 'ekonomi masası' heyeti, Gaziantep’te parti üyeleri ile bir araya geldi.

CHP ekonomi masası Gaziantep’te

 İl binasında basın toplantısı düzenleyen heyet, saha sonra GTO,  GSO, GTB ziyaret ederek, ekonomiye dair gelişmeleri değerlendirdi.

CHP milletvekillerinden oluşan 'Ekonomi masası' heyeti, Gaziantep’te parti üyeleriyle bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya milletvekilleri Selin Sayek Böke, Ali Haydar Hakverdi, Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, İl Başkanı Hayri Sucu meclis üyeleri ve partililer katıldı.

ÇÖZÜMLERİMİZİ ÖNERECEĞİZ

Toplantıda Türkiye'nin güzel yarınlara kavuşmasını istediklerini dile getiren milletvekili Böke, "Türkiye hem istihdam sağlayan, hem üreten, ürettiğiyle zenginleşen ve zenginliğini halkça paylaşan yarınlara kavuşabilir. Bu gün ekonomik durgunluğu, işsizliği enflasyon canavarını konuşuyor ve tartışıyor olacağız. Çözümlerimizi ise hem siyaseten, hem ekonomik olarak önereceğiz" dedi.

STK’LARA ZİYARET

Böke, toplantının ardından milletvekilleri ve parti üyeleriyle beraber Gaziantep Ticaret Odası(GTO), Gaziantep Sanayi Odası(GSO), Gaziantep Ticaret Borsası(GTB) ve DİSK sendikalarını ziyaret ederek, ekonomik gelişmeleri görüştü.

 

12 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz