BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Gazişehir Gaziantep, Altınordu karşısında son dakika golüyle Süper Lig’e direkt çıkma şansını son haftalara taşıdı. Maçın uzatma dakikalarında gelen gol, Kalyon Park’ı bayram yerine çevirdi.

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Karşılaşmayı izleyenler arasında Gaziantep Milletvekilleri Şamil Tayyar ve Nejat Koçer, Vali Ali Yerlikaya, Bölge İdare Mahkemesi Başsavcısı Mustafa Yalçın, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Gaziaşehir Gaziantep Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu’da vardı. Son dakikada gelen gol sevincine protokol tribününde oturanlarda ortak oldu. Son saniyede gelen gol sevincine kayıtsız kalmadılar.

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte futbolcuların sevinçleri görülmeye değerdi. Çocuklarını kucaklarına alan futbolcular, geşen galibiyeti birlikte kutladılar. Başkan Adil Konukoğlu, futbolcuların çocuklarını kucağına alarak sevgi gösterdi.

Galibiyet kutlaması soyunma odasında da sürdü.

Gaziaşehir Gaziantep, Altınordu galibiyetinden sonra haftaya Ankaragücü zorlu deplasmanı öncei büyük moral buldu. Gazişehir, Ankaragücü’nü yendiği takdirde averajla Ankaragücü’nün üstüne çıkacak. Lig ikincisi Ümraniyespor’un ise lig lideri Rizaspor ile karşılaşacağı için her iki maçta Süper Lig’e direkt çıkacak takımları doğrudan etkileyecek.

16 Nisan 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz