Berfin Gaziantepli Mutaf’a emanet

Gaziantep’in önemli markalarından olan ve estetik cerrahide dünya çapında üne sahip olan Prof. Dr. Mehmet Mutaf, Berfin’i yeni yüzüne kavuşturacak.

Berfin Gaziantepli Mutaf’a emanet

 Hatay’da arkadaşlık teklifini reddettiği kişinin kezzaplı saldırısı sonucu bir gözünü kaybeden ve yüzü yanan Berfin Özek, yeni yüzüne kavuşmak için ameliyat olacak. Berfin, estetik ameliyatlar konusunda tanınan Gaziantepli Prof. Dr. Mehmet Mutaf’ın sihirli elleriyle yeni yüzüne kavuşacak.

15 Ocak'ta dershaneden çıkıp evine doğru giden Berfin Özek'in yolu iddiaya göre, eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik tarafından kesildi. Çeltik, Özek'in yüzüne asit benzeri bir sıvı atıp kaçtı. Yaralanan Berfin Özek, çağrılan ambulansla İskenderun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalesinin ardından da Adana Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

BERFİN’İN HAYATINI KARARTAN ÇELTİK TUTUKLANDI

Yüzünde yanıklar oluşan genç kız, Yanık Ünitesi'nde tedaviye alındı. Berfin Özek'e saldırıyı gerçekleştirdiği iddiasıyla yakalanan Casim Ozan Çeltik ise tutuklandı ve kasten adam öldürmeye teşebbüs suçlaması ile yargılanmaya başlandı.

YENİ YÜZÜNE KAVUŞACAK

Yüzüne kezzap atılarak ağır yaralanan, bir gözünü kaybeden ve yüzünde kalıcı iz kalan Berfin Özek (19), Muğla'nın Bodrum ilçesindeki bir özel hastanede ameliyat olacak. Ameliyatın gerçekleşeceği Bodrum’a doğru dün yola çıkan Berfin’i tedavi sürecinde ve sonrasında kendisine destek veren İskenderun Kadın Platformu dernek üyeleri ve yakınları İskenderun Otogarından uğurladı.

BERFİN GAZİANTEPLİ DOKTORA EMANET

Muğla'nın Bodrum ilçesinde özel bir hastanede Berfin’in ameliyatını Gaziantepliler’in yakından tanıdığı bir isim gerçekleştirecek. Berfin, estetik ameliyatlar konusunda tanınan Gaziantepli Prof. Dr. Mehmet Mutaf tarafından 17 Haziran'da ameliyata alınacak. Berfin Prof. Dr. Mutaf’ın sihirli elleriyle yeni yüzüne kavuşacak.

BERFİN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Annesi Zeynep'i alnından öperek boynuna sarılıp gözyaşı döken Berfin, annesini teselli etmeye çalıştı. Çocukluk arkadaşı olan ve bu süreçte kendisini hiç yalnız bırakmayan Esra'ya defalarca sarılarak ağlayan Berfin, İskenderun Kadın Platformu üyelerini de ağlattı. Duygusal anların yaşandığı vedalaşma sonrası Berfin babası Yaşar Özek ile birlikte otobüse alkışlarla uğurlandı.

12 Haziran 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz