Basketbol doludizgin!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından temsilcimiz Gaziantep Basketbol yeni sezon hazırlıklarını Bosna Hersek’te girdikleri kampta devam ediyor.

Basketbol doludizgin!

 Kampta 10 günü geride bırakan temsilcimiz bugün Bosna Hersek 1.Lig takımlarından KK Spars Sarajevo ile hazırlık maçı oynayacak.

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon öncesi sağlık kontrolünden geçen Gaziantep Basketbol akabinde yeni sezon hazırlıkları için Çanakkale'ye giden Gaziantep Basketbol, yeni sezonda hedeflerine ulaşmak istiyor. Çanakkale'de bir hafta kamp yapan kırmızı siyahlılar takım, bu süre zarfından çalışmalarını yoğun tempoda sürdürdü. Temsilcimiz daha sonra hazırlıklarını sürdürmek üzere Bosna Hersek’e geçti.

ÇANAKKALE VERİMLİ GEÇTİ

Üst sıra hedefleri doğrultusunda yoğun çalışmalarına keyifli bir şekilde devam eden temsilcimiz, bir haftadır Çanakkale'de sürdürdüğü birinci etap kamp çalışmalarıyla ilgili kısa bir video yayınlayarak başlıyoruz etiketiyle antrenmandan ve kamp ortamından görüntüler paylaşmıştı. Çanakkale'deki birinci etap kamp çalışmalarını tamamlayan Gaziantep Basketbol, ikinci etap çalışmaları için Bosna-Hersek'e geçerek hazırlıklarını burada sürdürmeye devam ediyor.

HEDEF ÜST SIRALAR

 Yeni sezon öncesi Delroy James, Tonye Jekıri,Phil Greene, Shaquielle O’Neal McKissic, Yunus Çankaya, Doğan Şenli, Sarunas Vasiliauskas gibi önemli isimleri kadrosuna katan ve Kadir Bayram, Can Uğur Öğüt ile Robert Carter gibi önemli isimlerle yoluna devam eden Gaziantep Basketbol, ligde üst sıraları zorlamayı hedefliyor.  

Hazırlık maçı oynayacak

Öte yandan kampta 10. günü geride bırakan kırmızı siyahlılar, bugün Bosna Hersek 1.Lig takımlarından KK Spars Sarajevo ile hazırlık maçı oynayacak.

4 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz