Başkanlar belli oluyor

Kongre sürecinin başladığı AK Parti Gaziantep teşkilatında kuruluşundan günümüze ilçe başkanı olarak görev yapmış isimler bir araya geliyor.

Başkanlar belli oluyor

AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenecek istişare toplantısının ardından yeni il ve ilçe başkanlarının belirlenmesi bekleniyor.

AK Parti Gaziantep teşkilatında delege seçimlerinin ardından ilçe kongreleri süreci de resmen başladı. 29 Şubat’ta Karkamış İlçe kongresinin gerçekleştirecek AK Parti, 1 Mart’ta da Oğuzeli ve Nizip’te İlçe Başkanlarını belirleyecek.

Gaziantep’te toplantılar yapıldı

Kongre takviminin işlendiği partide Gaziantep Koordinatörü Zehra Taşkesenlioğlu Ban, geçtiğimiz haftalarda kentte tüm ilçelerde teşkilat mensupları ile bir araya gelerek toplantılar düzenledi. Fikir alışverişinde bulunulan toplantılarla yeni dönemle ilgili geniş katılımlı değerlendirmeler yapıldı.

20 ŞUBAT’TA ANKARA’DA BİR ARAYA GELECEKLER

 Aynı zamanda AK Parti Erzurum Milletvekili olan Ban’ın kentteki temaslarının ardından Ankara’da Gaziantep teşkilatıyla toplantıda bir araya geleceği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, 20 Şubat’ta AK Parti’nin kuruluşundan günümüze kadar ilçe başkanı olarak görev yapmış isimlerle istişare toplantısı yapılacak.

YENİ BAŞKANLAR BEKLENİYOR

Geniş katılımın beklendiği toplantıda yeni dönemle ilgili yol haritasının da çizileceği öğrenildi. Eski ve mevcut başkanları hazır bulacağı  toplandı AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşecek. Toplantıda AK Parti Gaziantep il ve ilçe teşkilatlarının yeni dönemde başkanlık için düşünülen isimlerin netleşmesi bekleniyor.

13 Şubat 2020 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz