Barış Sungur'un hayali Bayern Münih .

Fenerbahçe'nin Bucaspor'dan transfer edip Muğlaspor'a kiraladığı Barış Sungur geleceğe dair hedeflerini anlattı. Radyospor'a konuşan 18 yaşındaki forvet, "Muğlaspor'da kendimi geliştirip tekrar Fenerbahçe'ye dönmek istiy

Barış Sungur'un hayali Bayern Münih .

Fenerbahçe'nin Bucaspor'dan transfer edip Muğlaspor'a kiraladığı Barış Sungur geleceğe dair hedeflerini anlattı. Radyospor'da konuşan genç yıldız adayı, bir gün Alman devi Bayern Münih'te forma giymek istediğini söyledi. İşte Barış Sungur'un röportajından öne çıkanlar...

Fenerbahçe'ye transfer olmak benim için çok güzel oldu. Televizyondan izlediğim oyuncularla antrenman yaptım. Bu çok güzel bir duygu. En önemlisi o anda o heyacanı yenmekti onu da başardım. Muğlaspor'a kiralık olarak geldim, kendimi geliştirerek Fenerbahçe'ye dönmek istiyorum. Sözleşmemde 15 maçta oynar maddem var.

"EMRE AĞABEYE TEŞEKKÜR EDERİM"

Emre Belözoğlu ile transfer dönemimde her gün konuştum. Emre ağabeye desteği için teşekkür ederim. Transfer döneminde başka kulüplerden de teklif geldi. Fakat o süreci en iyi yöneten Fenerbahçe'ydi. Bu çatıda olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe'de olmak çok güzel bir duygu. Bunu yaşamak lazım.

"İKİ ÜNİVERSİTE OKUYORUM"

Almanca ve İngilizce'yi ileri düzeyde biliyorum. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Almanca Mütercim Tercümanlık ve Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği bölümlerinde okuyorum.

"FIRMINO'YU ÖRNEK ALIYORUM"

Roberto Firmino'yu örnek alıyorum, onu izliyorum. Robert Lewandowski'yi de takip ediyorum. Lewandowski'nin özellikle gol vuruşlarını örnek alıyorum. Stil olarak Firmino'yu örnek alıyorum.

"HAYALİM BAYERN MÜNİH"

Almanya doğumlu olduğum için Fenerbahçe'de başarılı sezonlar geçirip, Bayern Münih'e transfer olmak istiyorum. Hayalim bir gün Bayern Münih forması giymek.

.

24 Ekim 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz