Bakan’dan hayırlı olsun ziyareti

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 1 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni kazanarak yeniden Başkanlığına seçilen Fatma Şahin, Mehmet Tahmazoğlu ve Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ederek kutladı.

Bakan’dan hayırlı olsun ziyareti

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 1 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni kazanarak yeniden Başkanlığına seçilen Fatma Şahin, Mehmet Tahmazoğlu ve Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ederek kutladı, yeni dönemde başarılar diledi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep’te yoğun bir haftasonu geçirdi. Bir dizi ziyaret kapsamında kente gelen Bakan Gül, hem Gazianteplilerle buluştu, hem de birtakım etkinliklere katıldı. Ziyaretler kapsamında 31 Mart seçimlerinde sandıktan zaferle çıkarak yeniden Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin, Mehmet Tahmazoğlu ve Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

BAKAN GÜL: GAZİANTEP’E MİNNETTARIZ

Abdulhamit Gül, 31 Mart yerel seçimlerinde gösterdikleri büyük teveccüh için Gaziantep halkına teşekkür ederek, “AK Parti olarak hem merkezi hükümette, hem de yerel yönetimlerde Gaziantep’ten çok büyük bir destek gördük. Karşılığını vermek için gece gündüz tüm belediye başkanlarımız, tüm kadrolarımız çalışmaktadır. 31 Mart’ta vatandaşlarımız yine büyük bir teveccüh gösterdiler. Gaziantep için gece gündüz çalışan, büyük bir gayret gösteren değerli Fatma Şahin hanımefendiyi tekrar seçmişlerdir. Bundan dolayı biz de Gaziantep’e minnettarız. Oy veren, destek olan ve oy vermeyip yine Gaziantep’in büyümesi için beraber kalbimizin attığı tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz, Gaziantep kazanmıştır.

GAZİANTEP’İN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR

Sandıkta çıkan irade başımızın üstündedir. İnşallah, büyükşehir başkanımız tüm Gaziantep’in başkanı olarak Gaziantep’i daha fazla büyütmek, ulaşımda, trafikte, çevre sorunların ve diğer ana meseleleri çok iyi çalışılmış projeleri hayata geçirir. Bizler de hükümet olarak destek olacağız, bu güne kadar olduğu gibi tüm milletvekili arkadaşlarımızla her zaman Gaziantep’in yanında olacağız. Gaziantep’in ne sorunu varsa o bizim sorunumuzdur. Beraber bu sorunları çözerek daha müreffeh, daha güçlü bir Gaziantep’e işsizlik sorunlarının çözüldüğü, Gaziantep’in ana sorunlarının sonuçlandığı bir dönem arzusundayız. Gaziantep büyükşehir belediye, ilçe belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimlerinde hemşerilerimizin verdiği büyük desteğe çok teşekkür ediyorum. Bu yarışa katılan tüm adaylara da demokrasi yarışında olan tüm partilere de teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü, demokratik bir olgunluk içerisinde Gaziantep’te bir seçim geçirdik. Bu seçimin sonucunda milletin kararı ortaya çıktı. Şimdi millete mahcup olmadan milletin çözün dediği sorunları çözerek yolumuza devam etme zamanıdır” dedi.

ŞAHİN: VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ndan sonra ilk kez Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün büyükşehir belediyesini ziyaret ettiğini hatırlattı. Şahin, şöyle konuştu: "Çok mutluyuz, çok gururluyuz. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nden çıkan sonuç, yüce Mevla’mın büyük bir zaferle sonuçlandırmasıdır. Yüce Mevla’ya hamt ediyoruz, şükrediyoruz. Halkımıza, bütün hemşerilerimize, bize duydukları güvenden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onların güvenlerine layık olmak için bütün arkadaşlarımızla, bütün belediye başkanlarımızla ve meclisimizle ustalık dönemimizde onlara verdiğimiz sözleri yerine getirmek için büyük bir gayretle çalışacağız, yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca il başkanımızın başkanlığındaki teşkilatımızın kadın kollarına, gençlik kollarına ve tüm kademesine ayrıca teşekkür ediyorum.  Teşekkürlerimizin en büyüğü bakanımıza, onun liderliğinde gerçekten çok başarılı bir seçim kampanyası geçirdik.”

FADILOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, daha sonra 31 Mart yerel seçimleri sonrasında 3. kez Şehitkamil Belediye Başkanlığı’na seçilen Rıdvan Fadıloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretine Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Ahmet Uzer, Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, katıldı. Bakan Gül’ü kapıda karşılayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Bakan Gül ve beraberindeki heyet ile birlikte makama geçti. Bakan Gül, 31 Mart yerel seçimleri sonrası 3. kez Şehitkamil Belediye Başkanlığına seçilen Rıdvan Fadıloğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, görevinde başarılar diledi. Bakan Gül’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, Bakan Gül ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyaret sonrasında Bakan Gül ve beraberindeki heyet Şehitkamil Belediyesi’nden ayrıldı.

TAHMAZOĞLU’NA DA ZİYARET

Bir sonraki durağı da Şahinbey Belediyesi olan Bakan Gül, Başkan Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Hayırlı olsun ziyaretine Gaziantep AK Parti Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Sayın Av. Hasan Teke ve beraberindeki heyette katıldı.

12 Mayıs 2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz