Ayrılığın faturası 500 bin TL oldu... Ayrılık Hadise'ye pahalı patladı

Annesinin intihar girişiminin ardından modacı kardeşi Derya Açıkgöz ile yollarını ayıran Hadise, gardırobunu yenilemek için 500 bin lira harcadı.

Ayrılığın faturası 500 bin TL oldu... Ayrılık Hadise'ye pahalı patladı

Anne Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminin ardından ailesine rest çeken Hadise'ye bu hamlesi pahalıya patladı. İmaj danışmanı kardeşi Derya Açıkgöz'le yollarını ayıran popçu, gardırobunu yeniledi. Dünyaca ünlü markalardan alışveriş yapan şarkıcının 500 bin lira harcadığı söyleniyor.

GARDIROBUNU BAŞTAN DÜZDÜ

Para yüzünden ablası Hülya ve kardeşi Derya Açıkgöz'le arası açılan Hadise, artık tek başına çalışıyor. Açıkgöz Kardeşler ile özel yaşamında da görüşmeyi kesen ünlü popçu, imaj danışmanlığını üstlenen Derya Açıkgöz'le yollarını ayırınca gardırobunu yenilemek için düğmeye bastı. Bugüne kadar sahnede kardeşinin tasarımlarını giyen şarkıcı, gardırobunu sil baştan yeniledi.

 

Saklambaç'ta yer alan habere göre; Hadise, ilk iş olarak da bu ayın başında bir davet için gittiği İtalya'da dünyaca ünlü mağazalardan yüklü bir alışveriş yaptı. İstanbul Nişantaşı'ndaki lüks bir mağazaya uğrayan 33 yaşındaki popçu; Valentino, Balmain ve Gucci gibi markalardan sahne ve jüri üyeliğini üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışması için gece kıyafetleri, çizme ve ayakkabı aldı. İmajını baştan aşağı yenileyen Hadise'nin İtalya ve İstanbul'daki alışverişi için 500 bin lira harcadığı konuşuluyor.

 

26 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz