Asıl iş şimdi başlıyor

Gazişehir GFK’nın yeni transferlerinden Yalçın Kılınç, iyi bir sezon geçireceklerine inandığını söyledi. Yalçın, “Asıl iş şimdi başlıyor. İnşallah hak ettiğimiz yere geliriz. Bunun için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Asıl iş şimdi başlıyor

Spor Toto mücadele eden temsilcimiz Gazişehir’in kadrosuna kattığı tecrübeli defans oyuncusu, kulübün resmi sosyal medya hesabından yayımlanan röportajında, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini kaydetti. Kadroda her mevki için kaliteli oyuncular bulunduğunu, bunun da takıma mücadele olarak yansıyacağını dile getiren Kılınç, teknik direktör Yalçın Koşukavak'ın kendisini geliştirmek isteyen oyuncular için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

ASIL İŞ ŞİMDİ BAŞLIYOR

“Asıl iş şimdi başlıyor” diyen Kılınç. “Artık daha fazla konsantre olmamız lazım. Çünkü kulübün hedefi şampiyonluk. İyi bir takımız ve bunun karşılığını ligde skor olarak alacağız” dedi. Yenilgiyi hazmedemeyen yapısının çalıştığı takımlara olumlu katkı sağladığını anlatan Yalçın, Gazişehir Gaziantep hakkında hep olumlu şeyler duyduğunu, transfer olduktan sonra da duyduklarının doğruluğuna ve profesyonelliğe şahit olduğunu vurguladı.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Kılınç, Gazişehir Gaziantep'in bu yıl başarılı olması için hiçbir engel bulunmadığını ve artık işin futbolculara kaldığını aktararak, "Süper Lig'i de dahil edersek, gerçek anlamda profesyonel 10 tane kulüp varsa, bunlardan biri de Gazişehir Gaziantep'tir. İnşallah hak ettiğimiz yere geliriz. Bunun için elimizden geleni yapacağız." değerlendirmesinde bulundu. Teknik direktör Yalçın Koşukavak ile beraber kulübe geldiğini hatırlatan Kılınç, bunun kendisine olumlu yansıyacağını ve adaptasyon sürecini minimum seviyeye çekeceğini sözlerine ekledi.

8 Ağustos 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz