Ankas’ı Seç Turizm taşıyacak

Bölgesel Amatör Liginde bu sezon ilk defa mücadele edecek olan Ankas İstiklalspor’u deplasman maçlarında Seç Turizm taşıyacak.

Ankas’ı Seç Turizm taşıyacak

Gaziantep’i Bölgesel Amatör Ligi 2’inci grupta temsil edecek olan Bordo – Mavili ekip, en güvenilir seyahat firmaları arasında yer alan Seç Turizmi tercih etti.

Seç Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ile görüşen Ankas İstiklalspor kulüp başkan yardımcısı Sakıp Savaşçı, Futbol Şube Sorumlusu Tahsin ve Teknik Direktör Salih Karalar 208 – 2019 sezonunda deplasman taşımacılığı konusunda anlaşma sağladı.

KONUKOĞLU “SPORA HİZMET ETMEK ONURDUR”

Gaziantep futboluna hizmet etmenin kendileri açısından onur olduğunu dile getiren Seç Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Settar Konukoğlu, “Aile olarak yıllardır bu şehirde başta Gaziantepspor olmak üzere destek olduk ve şimdi de Gazişehir Gaziantep’e destek olmaya devam ediyoruz. Bu bizler için mutluluktur. Bu sezon şehrimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Ankas İstiklalspor’un deplasmanlara gidiş gelişlerinde firmamızı tercih etmeleri bir güvenden ibarettir. Kendilerine yeni sezonda başarılar diliyorum, İnşallah kazasız belasız bir sezon geçirmeleri nasip olur” diye konuştu.

SAVAŞÇI “GÜVENEREK TERCİH ETTİK”

Seç Turizmin 46 yıldan bu yana hizmet ettiğini kaydeden Ankas İstiklalspor başkan yardımcısı Sakıp Savaşçı, “Firmanın güvenirliği en önemli tercih sebebimiz oldu. Daha önce ki bazı deplasmanlarda da Seç Turizm ile yapılan seyahat kafilenin memnuniyeti doğrultusunda bu sezon da deplasman tercihimiz olmuştur. Sayın Settar Konukoğlu’na kulübümüze vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz” açıklamasını yaptı.

 

20 Eylül 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz