ANKARA ÇIKARMASI

Gaziantep protokolü, sanayinin dijital dönüşümü için Ankara’ya çıkarma yaptı.

ANKARA ÇIKARMASI

Ankara’da önemli ziyaretlerde bulunan heyet, ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’u ziyaret ederek "Dijital Gaziantep" için görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, ziyaret edildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Milletvekilleri Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve GTO Başkanı Tuncay Yıldıırm, GSO Başkanı Adnan Ünverdi, GSO Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, GAİB Başkanı Fikret Kileci, Ankara'da Gaziantep sanayisinin dijital dönüşümü için ilgili bakanlıkları ziyaret etti.

 Gaziantep heyeti ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’u ziyaret ederek "Dijital Gaziantep" için görüş alışverişinde bulundu. Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekilleri ve oda başkanları ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti. Heyet daha sonra Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'yı ziyaret ederek Gaziantep’in sağlık yatırımları hakkında bilgi aldılar.

7 Ağustos 2019 (Talip Öztürk)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz